• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 157

15872478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495380 15872478 Do podnajęcie do końca października 2028 r. (z możliwością dłuższej umowy z właścicielem) wykończona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa na około 40 stanowisk pracy. Obecny podział: 3 gabinety 1-2 os. salki konferencyjne 3-4 os, gabinet 2-3 os. s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 810 PLN (74 zł/m2)

11
-
334 m2
1998
15888385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811354 15888385 Bardzo przestronne, jasne i ciche biuro na Mokotowie.Składa się z 12 pomieszczeń w tym:- 6 osobnych pokoi biurowych - open speace- 2 toalety- kuchnia- magazyn lub serwerownia210m2 powierzchni z oknami od z dwóch storn budynku, po remoncie, wymianie o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (76 zł/m2)

12
-
210 m2
1964
15881650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27642576 15881650 2 pokoje biurowe w biurowcu położonym w Centrum - bardzo blisko Dworca Centralnego.Budynek:Jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców w Warszawie, w którym znajduje się 45.500 mkw powierzchni biurowej klasy B na 46 kondygnacjach naziemnych. Powier...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 974 PLN (80 zł/m2)

11
-
62 m2
1976
15861388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27206508 15861388 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy.Budynek nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy lub showroom. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa. Wkrótce nowa s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 809 PLN (388 zł/m2)

1
-
270 m2
2007
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2015
15881648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27642574 15881648 Samodzielny pokój biurowy w biurowcu w Centrum.Budynek:Jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców w Warszawie, w którym znajduje się 45.500 mkw powierzchni biurowej klasy B na 46 kondygnacjach naziemnych. Powierzchnia typowego piętra to około 100...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 726 PLN (80 zł/m2)

11
-
34 m2
1976
15856284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27087550 15856284 Samodzielne piętro w budynku biurowym.Powierzchnia podzielona jest na:recepcję,19 gabinetów,2 sale konferencyjne,2 duże powierzchnie open space,Kuchnię biurową,toalety.15 miejsc parkingowych.Możliwość podziału piętra na 2 moduły - 659 m2 i 725 m2Budy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

108 111 PLN (78 zł/m2)

11
-
1384 m2
2014
15855964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27082171 15855964 Powierzchnia 300 mkw w standardzie wykończenia deweloperskiego. Standard:Klimatyzacja, uchylne okna,podwieszany sufit,okablowanie komputerowe,s?wiatłowo?d, kontrola doste?p,czujnki dymu, BMS,ochrona 24h, recepcja.Budynek:Budynek biurowy oferujący bi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 943 PLN (120 zł/m2)

11
-
300 m2
1991
15840998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787636 15840998 Samodzielne piętro w budynku biurowym w centralnej lokalizacji w Warszawie.Powierzchnia do autorskiego wykończenia o wysokim potencjale aranżacyjnym Budynek:Budynek biurowy oferujący biura do wynajęcia o łącznej powierzchni ponad 22.000 m2. Obiekt za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

267 847 PLN (110 zł/m2)

11
-
2430 m2
1991
15859154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27164663 15859154 Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań, tuż obok nowo powstającej stacji metra. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy itp. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa z bramą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
500 m2
2007
15798233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26165686 15798233 Do wynajęcia nieduże, kompaktowe biuro w budynku biurowym przy Towarowej.Położone na 3 piętrze ( z windą), składa się z 2 pokoi po 15m.kw oraz jednego - na przeciwko - 30 m.kw.Pokoje będą odnowione dla następnego najemcy.Budynek:Budynek biurowy położ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
60 m2
1992
15889668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27858188 15889668 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow. 17m2 na parterze na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 105 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1965