• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 172

15889451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27850808 15889451 Do wynajęcia lokal 26 m2 w Centrum miasta. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 , położony na 1 piętrze kamienicy w ścisłym centrum przy ruchliwej ulicy. W pobliżu znajduje się dworzec PKP oraz przystanki komunikacji miejskiej , co z...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 PLN (30 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15887370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27782655 15887370 Do wynajęcia przestronna powierzchnia handlowo-usługowa o powierzchni 4 165 m², zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu – wzdłuż ruchliwej ulicy w Jawczycach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła S8 – Warszawa Zachód. P...

Ożarów Mazowiecki (Jawczyce) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

104 125 PLN (28 zł/m2)

1
-
3700 m2
2018
15889232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem– Ochota, Reduta Wawelska 27846189 15889232 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika Lotnika. To miejsce łączy reprezentacyjny charakter przedw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
-
56 m2
1928
15538814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20791592 15538814 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ – Bór. Lokal posiada dwie witryny od frontu, które zapewniają doskonałą ekspozycję i naturalne doświetlenie wnętrza, co czyni go idealną p...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 400 PLN (55 zł/m2)

11
-
25.25 m2
2021
15889432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849919 15889432 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.49,66 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 208 PLN (127 zł/m2)

2
-
49 m2
1950
15889430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849917 15889430 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,43 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 304 PLN (127 zł/m2)

2
-
34 m2
1950
15889427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849916 15889427 Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.33 m2 na 11 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 004 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2007
15889428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849911 15889428 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy-----------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (55 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15889423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849914 15889423 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 872 PLN (96 zł/m2)

2
-
103 m2
-
15889426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849910 15889426 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowe biuro o pow. 40,80 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

3
-
40 m2
1980
15889433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849913 15889433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (65 zł/m2)

2
-
28 m2
-
15889431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27849912 15889431 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 170 m2 na poziomie -1 budynku biurowo-magazynowego w warszawskim Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 760 PLN (28 zł/m2)

1
-
170 m2
-