• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15758155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25313826 15758155 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę plac o powierzchni ok. 40 m², położony bezpośrednio przy ul. Czerniakowskiej, w bardzo dobrze widocznej i ruchliwej lokalizacji.Miejsce sprawdzi się pod działalność handlową, usługową, ekspozycyjną...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15888088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801987 15888088 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24 osób na 3 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (278 zł/m2)

4
-
108 m2
2014
15888078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801985 15888078 Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 588 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pro...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 042 PLN (65 zł/m2)

9
-
588 m2
1997
15888082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801978 15888082 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,10 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (119 zł/m2)

1
-
21 m2
2008
15888076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801970 15888076 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.71,79 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 656 PLN (37 zł/m2)

2
-
71 m2
1980
15888081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801969 15888081 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 PLN (38 zł/m2)

1
-
34 m2
1980
15888065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801967 15888065 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 PLN (37 zł/m2)

1
-
37 m2
1980
15888095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801965 15888095 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,16m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 PLN (37 zł/m2)

1
-
35 m2
1980
15888089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801962 15888089 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (278 zł/m2)

1
-
18 m2
2010
15888080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801960 15888080 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 750 PLN (301 zł/m2)

1
-
112 m2
2010