• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15887511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784828 15887511 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.102,25 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 857 PLN (67 zł/m2)

5
-
102 m2
2000
15887512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784827 15887512 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (67 zł/m2)

3
-
81 m2
2000
15601692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22216900 15601692 Oferuję do wynajęcia KLIMATYZOWANY lokal biurowy o powierzchni 94 mkw. Zlokalizowany na II piętrze w budynku biurowym. Budynek z ochroną, w doskonałej lokalizacji i łatwej komunikacji. W bardzo dobrym s...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 054 PLN (43 zł/m2)

3
-
94 m2
-
15659347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23444887 15659347 Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (MOŻLIWE jest też wynajęcie DODATKOWO, takiej samej powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (73 zł/m2)

4
1
170 m2
1990
15831144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Aviator- lokal na parterze/ od 1 marca 26687361 15831144 LOKALIZACJA - GENIALNA WIDOCZNOŚĆ I OGROMNY POTENCJAŁ KLIENTÓWLokal znajduje się w prestiżowym kompleksie AVIATOR, przy al. Jana Pawła II, w samym sercu gdańskiej Zaspy. To miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, doskonale ro...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 PLN (105 zł/m2)

1
-
43 m2
2013
15708398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem: 300 m2, Augustówka, showroom 24339544 15708398 Na wynajem oferujemy przestrzeń wystawienniczą - 300 m² otwartej przestrzeni komercyjnej na 1. piętrze dwupoziomowego budynku.Szczególnie mile widziany będzie Najemca z branży budowlanej, wykończeniowej, łazienkowej lub wyposażenia wnętrz. Obecnie lo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
350 m2
2010
15677458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem Marina Mokotów II 23790712 15677458 Mamy przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem o powierzchni 168 m2 na Mokotowie przy ul. Marina Mokotów. Okna lokalu wychodzą na ulicę Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków, które zostały oddane do użytku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 120 PLN (90 zł/m2)

3
-
168 m2
-
15869112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27401301 15869112 Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 312 m², wcześniej wykorzystywany jako przedszkole. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako przychodnia, biuro, sklep, działalność gastronomiczna, a także ponownie jako placówka edukacyjn...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 755 PLN (73 zł/m2)

5
-
312 m2
2010
15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15758155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25313826 15758155 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę plac o powierzchni ok. 40 m², położony bezpośrednio przy ul. Czerniakowskiej, w bardzo dobrze widocznej i ruchliwej lokalizacji.Miejsce sprawdzi się pod działalność handlową, usługową, ekspozycyjną...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15888088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801987 15888088 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24 osób na 3 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (278 zł/m2)

4
-
108 m2
2014