• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 274

12790166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 1102200 12790166 Magazyn klasy A Będzin. Powierzchnia 4447m2 + powierzchnia biurowa do wybudowania wg potrzeb przyszłego najemcy. Park logistyczny jest jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w południowej Polsce. Specyfikacja: - Cena 3,2 ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

57 811 PLN (13 zł/m2)

11
-
4447 m2
-
12789041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 1101080 12789041 Czeladź. Hala magazynowaprodukcyjna. Moduł 1500m2. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Magazyn znajduje się w nowoczesnym Parku Logistycznym. Specyfikacja: - Cena 4Eurom2 - Opłata serwisowa 4PLNm2 - Łącze internetowe - Ogrzewanie gazowe - Nośno...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

24 000 PLN (16 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
15079953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9090611 15079953 Oferujemy do wynajmu lokal w kamienicy w centrum Łodzi. Lokal o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze, w oficynie. Prowadzi do niego wejście z podwórza. Przystosowany jest do prowadzenia w nim gabinetu lekarskiego (urządzony zgodnie ze wszystkim...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 PLN (40 zł/m2)

11
-
70 m2
1840
15840230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na parterze z witryną - Gdynia Działki Leśne 26770955 15840230 Tylko u nas !!!Lokal na parterze z witryną o pow. 40 m2 w Śródmieściu Gdyni.Lokal znajduję się w ciągu pieszych o sporym natężeniu ruchu.W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia główne, pomieszczenie socjalne, łazienka z kabiną prysznicową i WC.Lokal...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
40 m2
1993
15881226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn 240 m2 z zapleczem Gdańsk Osowa 27625608 15881226 Magazyn o powierzchni 240 m² z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę.Na wynajem funkcjonalny magazyn o powierzchni 240 m², zlokalizowany przy ul. Jednorożca. Idealny pod d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 900 PLN (37 zł/m2)

2
-
240 m2
2005
15885193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27719676 15885193 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 67,70 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 599 PLN (113 zł/m2)

2
-
67 m2
2024
15885195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27719678 15885195 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 56 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 199 PLN (111 zł/m2)

1
-
56 m2
2024
15885192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27719675 15885192 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 82m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 198 PLN (112 zł/m2)

2
-
82 m2
2024
15885197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27719673 15885197 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 1-2 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 780 PLN (348 zł/m2)

1
-
8 m2
2008
15793866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26050280 15793866 Oferta bez prowizji od Najemcy ! Polecam na wynajem powierzchnię biurową zlokalizowaną w pięknej kamienicy w Poznaniu przy ul. Garbary 67-67A (narożnik z Wielką). Przedmiotowa pow. do wynajęcia to 428 m2 i znajduje się na II piętrze kamienicy. W...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 400 PLN (50 zł/m2)

11
-
428 m2
1920
15008524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6678921 15008524 Nowoczesne biura na wynajem - Dąbrowa Office Park, 16 km od Poznania Do wynajęcia elastyczne powierzchnie biurowe  w nowoczesnym kompleksie Dąbrowa Office Park. Ponad 5000 m przestrzeni klasy premium z możliwością dowolnej aranżacji, dostosowanej do ...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

9 135 PLN (45 zł/m2)

11
-
203 m2
2013
14996911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6367422 14996911 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 152 PLN (63 zł/m2)

11
-
50 m2
2022