• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15810476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26412583 15810476 Do wynajęcia funkcjonalny obiekt położony w czytelnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Kostrzynie Wlkp., przy ul. Półwiejskiej 1.Istnieje możliwość przeprowadzenia remontu lokalu z rozliczeniem poniesionych nakładów w czynszu.Lokalizacja•...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

7 000 PLN (12 zł/m2)

11
-
591 m2
-
15867764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27351632 15867764 Do wynajęcia nowoczesna hala ogrzewana - Wrocław, Krzyki 360 m2 lub 290 m2 Dostępna od grudnia 2026 r. Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 360 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 200 PLN (45 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15881463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27632571 15881463 Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie.Biuro Metrohouse oferuje na wynajem lokal handlowo-usługowy w...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

2 500 PLN (56 zł/m2)

1
1
45 m2
2000
15789273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25934067 15789273 Biuro Metrohouse poleca do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 260 m², zlokalizowany w samym centrum Jarosławia, przy ul. Przemyskiej - w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal posiada własne miejsca ...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

6 930 PLN (27 zł/m2)

11
1
260 m2
2008
15881462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27632568 15881462 Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie.Biuro Metrohouse oferuje na wynajem lokal handlowo-usługowy w...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

2 000 PLN (48 zł/m2)

11
1
42 m2
1990
15885198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27719674 15885198 Warszawa - Do wynajęcia: 4-pokojowy lokal biurowy o pow. 85 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy-------Mod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 198 PLN (108 zł/m2)

5
-
85 m2
2024
15878334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594102 15878334 Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni komfort pracy? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowyusługowy o powierzchni ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
107 m2
2011
15661863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23489326 15661863 Przedstawiam ofertę hali produkcyjno- magazynowej z suwnicą 5T Sosnowiec - Niwka. Hala z suwnicą 5T o powierzchni ok 850m2, z szatnią. Możliwa powierzchnia dodatkowa magazynowo- biurowa dodatkowo do ok 800m2 Media: - energia elektryczna obecnie 80...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

17 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
850 m2
-
15491243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757205 15491243 Oferuję do wynajęcia halę magazynową z suwnicą + powierzchnia biurowa w Rudzie Śląskiej. Hala 950m2 + 150m2(pomieszczenia techniczne, biurowe) - Możliwość zamontowania suwnicy do 8T - uzgodnienia indywidualne - Wysokość 15m - Duże przyłącze prądu do...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

22 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
13139265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1445706 13139265 Oferuję do wynajęcia halę magazynową - produkcyjną w Rybniku. UMOWA MINIMUM 5 LAT! WAŻNE: Cena netto zawiera ogrzewanie hali - w zimie na hali temp ok 3'C. Parametry techniczne: - 750m2. - Duża brama wjazdowa dla samochodów typ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

17 250 PLN (23 zł/m2)

11
-
750 m2
-
15491300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757233 15491300 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości. Przedstawiam ofertę wynajmu powierzchni biurowej - idealnej dla firmy technologicznej. W biurowcu na 1 piętrze z windą. Jest to całe niezależne piętro. Szczegóły oferty: ...