• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15885405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730854 15885405 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, odświeżony, lokal biurowy o pow. 28 mkw., składający się z dwóch pokoi o pow. 14 mkw., na III piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowó...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 PLN (32 zł/m2)

2
-
28 m2
1980
15885454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730853 15885454 Poszukujesz lokalu biurowego w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę na Bronowicach w Lublinie, zaledwie kilka kroków od Makro i przystanków komunikacji miejskiej MPK. Oferujemy przestrzeń o powierzchni 14 m, usytuowaną na drugim ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15633012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2000 m2 na Mokotowie - gotowe biuro 22883292 15633012 Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę najmu powierzchni biurowej, na 2 piętrze w dobrze zlokalizowanym biurowcu Mokotów Plaza w Warszawie.Powierzchnia ca. 1000 m2 jest w pełni urządzona w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE i gotowa do wejścia ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

143 249 PLN (62 zł/m2)

11
-
2299 m2
-
15881439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27630969 15881439 Funkcjonalny lokal użytkowy – ul. Włodarzewska w Warszawie.Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku . Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą widoczność oraz możliwość montażu podświetlan...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 999 PLN (80 zł/m2)

5
-
100 m2
2000
15877209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27562675 15877209 LOKAL USŁUGOWY 304,76 m²CENTRUM REHABILITACYJNE GOTOWY POD DZIAŁALNOŚĆŁAPANÓW POWIAT BOCHEŃSKINOWOCZESNY STANDARD DUŻY POTENCJAŁDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 304,76 m², zaprojektowany z myślą o działalności medycznej i reha...

Łapanów (Małopolskie, gm. Łapanów)

18 450 PLN (61 zł/m2)

11
-
304.76 m2
-
15739075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24917953 15739075 Do wynajęcia hala o charakterze magazynowo - produkcyjnym pow. 1440 m2 z powierzchnią biurową i socjalną zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, Rudna. Teren ogrodzony, PLAC MANEWROWY, PARKING, SUWNICA. W sąsiedztwie firmy m.in. produk...

Dąbrowa Górnicza (Strzemieszyce wielkie) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

36 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
1440 m2
1993
15589803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21972001 15589803 Do wynajęcia funkcjonalny lokal o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy – przy ulicy Złotej.Nieruchomość idealnie nadaje się na działalność biurową lub usługową. Właściciel dopuszcza możliwość pozostawien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (128 zł/m2)

4
-
125 m2
1962
15577131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21691106 15577131 Oferujemy na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 76 mkw., zlokalizowany w centrum Ożarowa Mazowieckiego przy ulicy Poznańskiej. Lokal jest położony na parterze budynku mieszkalnego - w lokalnym pasażu handlowym, co zapewnia łatwy dostęp dla...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

6 500 PLN (86 zł/m2)

1
-
76 m2
2019
15767321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25522528 15767321 Na wynajem oferujemy I piętro w budynku handlowo-usługowym o powierzchni użytkowej około 174 mkw., usytuowanym na działce o powierzchni 1000 mkw. przy drodze krajowej DK580, na trasie Warszawa – Leszno, w miejscowości Wojcieszyn. Lokal znaj...

Stare Babice (Wojcieszyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

7 500 PLN (43 zł/m2)

6
-
174 m2
2022
15413507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 17992473 15413507 Babice Nowe – Hala magazynowo produkcyjna z częścią biurową bezpośrednio przy ulicy Ogrodniczej, naprzeciwko nowego Centrum Handlowego w Babicach, obok ronda na Warszawskiej.Lokalizacja idealna dla firmy potrzebującej powierzchni magazynowo...

Stare Babice (Babice nowe) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

28 000 PLN (46 zł/m2)

1
-
609 m2
2000
15557367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21179276 15557367 Jabłonna, ul. Modlińska – lokal usługowo-magazynowy z WC bezpośrednio przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, z widoczną reklamą, w bardzo dobrej lokalizacji, z dobrym dojazdem. Lokalizacja idealna dla firmy potrzebującej powierzchni usługowo-m...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

3 500 PLN (47 zł/m2)

2
-
75 m2
2000
15876455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538923 15876455 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 21,24 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 231 PLN (59 zł/m2)

11
-
21 m2
2011