• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na wynajem

Znalezionych ofert: 180

15833684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26714595 15833684 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Lokal w nowoczesnym budynku w Gdańsku Matarni - 1km od obwodnicy Trójmiasta, 3,5km od lotniska.Lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Komunikację miejską zapewnia Pomorska Kolej Metropo...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 120 PLN (54 zł/m2)

5
-
280 m2
2026
15760506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25358630 15760506 Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Lokalizacja:Obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku Kokoszkach. 1,5 km od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta, 6...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

18 218 PLN (90 zł/m2)

10
-
202 m2
2025
15736516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24874307 15736516 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 25 do 1400...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

31 248 PLN (84 zł/m2)

3
-
372 m2
1970
15514833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 20241225 15514833 Wynajem lokalu handlowego w Centrum Handlowym Kaszuby w Wejherowie.Dostępne powierzchnie: 143 m2, 155 m2 oraz 205 m2..Stawka czynszu: 20 Eurom2Opłata eksploatacyjna: 9,36 Eurom2Opłata marketingowa: 2,10 Eurom2Umowa najmu zawierana na okres minimalny ...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

11 068 PLN (77 zł/m2)

11
-
143 m2
-
15887059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27775061 15887059 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 17,4 mkw. - Al. Wilanowska 363Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 17,4 mkw. zlokalizowany na parterze niedużego Centrum Handlowego przy Al. Wilanowskiej 363. Lokal do własnej aranżacji, co daje ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 PLN (92 zł/m2)

1
-
17 m2
2000
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025
15823026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641664 15823026 Do wynajęcia lokal o pow. 60,30m2, położony na parterze w pasażu handlowo-usługowej z parkingiem. Budynek położony jest przy drodze wojewódzkiej 307 Poznań-Buk, przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu. Sąsiednie lokale wynajęte...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
60 m2
2025
15823009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641665 15823009 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto.  Lokal składa się z sali obsługi około 58m2 i zaplecza soc...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2013
15703372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24249255 15703372 Wynajem Lokal - Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska 1A w Galerii Moya   Lokal handlowy na parterze o powierzchni około 20 m2 w galerii Moya w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Harcerskiej 1A w ciągu handlowym lokali przed kasami Biedronki ( poprzednio był to skl...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

2 500 PLN (125 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15195223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 12284433 15195223 Do wynajęcia lokal w małej galerii w pawilonie Biedronka w Zebrzydowicach (pow. cieszyński) przy ul. Jutrzenki 2C o powierzchni około 40 m2 (lok. nr 6) na parterze. Lokale polecamy na handel i usługi, po sąsiedzku w małej galerii funkcjonują równie...

Zebrzydowice (Śląskie, gm. Zebrzydowice)

2 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15687271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23960819 15687271 Do wynajęcia lokal usługowy gotowy do prowadzenia wymarzonej działalności przy ul. Piłsudskiego w Siedlcach.Idealny pod butik, biuro obsługi czy sklep.Sala ekspozycyjna o powierzchni 20m2 oraz pomieszczenie socjalne z toaletą o powierzchni 8,5m2Duża ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 500 PLN (89 zł/m2)

11
-
28 m2
1920
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2020