• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 271

15762644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25407679 15762644 Do wynajęcia: magazyn o pow.17386 m2 w hali magazynowe w okolicach Trasy Toruńskiej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia magazynowa z...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

333 282 PLN (19 zł/m2)

1
-
17386 m2
-
15754950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25231316 15754950 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zamy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 100 PLN (503 zł/m2)

1
-
34 m2
1996
15871258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27459402 15871258 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 523 PLN (85 zł/m2)

1
-
18 m2
1970
15871116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458515 15871116 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,98 m2 na 2 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 745 PLN (70 zł/m2)

2
-
25 m2
1999
15870445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428459 15870445 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1320 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

117 030 PLN (89 zł/m2)

11
-
1320 m2
1997
15870443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428443 15870443 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 200 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 731 PLN (89 zł/m2)

11
-
200 m2
2001
15869331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27406142 15869331 Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 43,39 m2 na warszawskich Bielanach, na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (81 zł/m2)

2
-
43 m2
2016
15869209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27402974 15869209 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (375 zł/m2)

1
-
28 m2
2020
15865979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308066 15865979 Do wynajęcia: Atrakcyjny lokal biurowy o pow. 401 m2 w nowym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy na 1 pi...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 628 PLN (84 zł/m2)

11
-
401 m2
2021
15865811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305136 15865811 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 504,16 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 570 PLN (17 zł/m2)

6
-
504 m2
2015
15828340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628400 15828340 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.188 m2, na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 904 PLN (58 zł/m2)

11
-
188 m2
2002
15818592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627553 15818592 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1112,70 m2 na parterze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

90 648 PLN (82 zł/m2)

1
-
1112 m2
2017