• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15774771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25657738 15774771 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden duży pokój biurowy z we...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (332 zł/m2)

1
-
28 m2
2020
15772893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25623379 15772893 Oferujemy do wynajęcia parterowe piętro o powierzchni 35,46 m² w kameralnym budynku przy Al. Tysiąclecia 43 w Nowy Targ, w pobliżu rynku. Lokal położony przy głównej ulicy zapewnia świetną widoczność i wygodny dostęp dla klientów, co czyni go idealny...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 600 PLN (45 zł/m2)

11
-
35.46 m2
-
15770447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25553789 15770447 Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 116 m2 dla 33 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia lokal biurowy znajdujący sie na 4 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

66 500 PLN (573 zł/m2)

1
-
116 m2
1996
15872514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27495933 15872514 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 293 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w okolicy Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (24 zł/m2)

4
-
293 m2
1965
15871248 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27459389 15871248 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.31,50 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 371 PLN (109 zł/m2)

1
-
31 m2
1995
15871231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458830 15871231 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,76 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 207 PLN (76 zł/m2)

3
-
82 m2
1926
15871214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458810 15871214 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 224,80 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 163 PLN (135 zł/m2)

5
-
224 m2
2013
15870442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428435 15870442 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1292 m2 na 6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu,w okolicach ul. Filtrowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

114 547 PLN (89 zł/m2)

11
-
1292 m2
2001
15838570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733118 15838570 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 169 PLN (48 zł/m2)

11
-
400 m2
1999
15828243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628416 15828243 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.989 m2 w na 5 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 681 PLN (89 zł/m2)

11
-
989 m2
2000
15827418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628339 15827418 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 823,30 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa łącząca dwa du...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 288 PLN (62 zł/m2)

12
-
823 m2
1998
15806425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26338099 15806425 biuro serwisowane dla 4 osób, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------------------------------Najemca nie płaci prowiz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 880 PLN (493 zł/m2)

1
-
16 m2
2018