• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 874

15777683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25736152 15777683 Biuro w samym centrum, układ gabinetowy. Wysoki standard powierzchni, bardzo ładny widok. 155 mkw netto, 170,50 mkw brutto. Układ pomieszczeń: 6 gabinetów. Kuchnia i toalety w częściach wspólnych budynku. Biuro w samym Centrum daje firmie najemcy: p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 225 PLN (98 zł/m2)

11
-
155 m2
1989
15866024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308054 15866024 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 357 PLN (67 zł/m2)

2
-
35 m2
2016
15887803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795014 15887803 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 PLN (52 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15885769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740837 15885769 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 PLN (68 zł/m2)

1
-
19 m2
1965
15790536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25970105 15790536 Idealna przestrzeń dla branży beauty w ścisłym centrum!- Do wynajęcia przytulny lokal handlowy o powierzchni 103 m², usytuowany na poziomie -1 w bardzo atrakcyjnej, centralnej lokalizacji. - Lokal jest zaaranżowany pod usługi kosmetyczne, co...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 926 PLN (96 zł/m2)

3
-
114 m2
1989
15790380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25963537 15790380 Lokal handlowy w pasażu handlowym w centrum miasta.lokal narożny z dużymi witrynami;wysokość 3 m;dostęp do wody.Przeznaczony na działalność handlową, serwis, usługi.Zapraszamy do wynajmu.Budynek:Kompleks biurowo-hotelowy położony w samym sercu Warsza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 008 PLN (91 zł/m2)

1
-
55 m2
1989
15869695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27407844 15869695 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 627 PLN (63 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15886913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771886 15886913 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 068 PLN (51 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15878805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27601819 15878805 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 580 PLN (75 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15871722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27474628 15871722 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 87,03 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (101 zł/m2)

2
-
87 m2
2008
15878958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27603041 15878958 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,84 m2 w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15878957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27603040 15878957 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 41,25 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 062 PLN (50 zł/m2)

2
-
41 m2
-