• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15870516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429025 15870516 Warszawa - Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 272,57 m2 na 4 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 815 PLN (91 zł/m2)

6
-
272 m2
1993
15868979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395718 15868979 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.578 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 796 PLN (58 zł/m2)

11
-
578 m2
-
15869007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395709 15869007 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 4307m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mai...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

165 126 PLN (38 zł/m2)

2
-
4307 m2
-
15878711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596221 15878711 Do wynajęcia klimatyczne biuro o powierzchni 55 m², usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal idealnie sprawdzi się na działalność biurową, kancelarię, pracownię lub siedzibę firmy.Biuro składa się z dwóch funk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 180 PLN (76 zł/m2)

11
-
55 m2
1927
15841052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787811 15841052 Przestrzeń, która pracuje na wizerunek Twojej firmyDo wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o metrażu 186 m², zlokalizowana na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego. To idealne miejsce dla firm, które cenią komfort pracy, prestiż ora...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 694 PLN (79 zł/m2)

11
-
186 m2
2017
15841302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788368 15841302 Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 168 m², zlokalizowaną na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce. Dwa gabinety i jeden duży open -space. Trzy miejsca postojowe w cenie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 272 PLN (79 zł/m2)

11
-
168 m2
2012
15887970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797901 15887970 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1711 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

122 172 PLN (71 zł/m2)

11
-
1711 m2
2011
15887972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797906 15887972 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 832 PLN (65 zł/m2)

1
-
414 m2
2004
15887971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797905 15887971 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 439 PLN (65 zł/m2)

1
-
362 m2
2004
15887969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797900 15887969 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.941 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 189 PLN (71 zł/m2)

11
-
941 m2
2011
15887973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797902 15887973 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 197 PLN (71 zł/m2)

11
-
717 m2
2011
15872336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27490608 15872336 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 317,53 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 107 PLN (79 zł/m2)

11
-
317 m2
2017