• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 142

15457610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny budynek na biuro, do własnej aranżacji 19000310 15457610 Do wynajęcia trzykondygnacyjny budynek 1200 m2 z windą, z 2016 r., Ursynów, Jeziorki Północne.Idealny na biuro, przestrzeń hotelową, przemysłową, handlową lub usługową. Cena: 45.000 zł (37,50 złm2) netto + opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja.Wygod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
1200 m2
2016
15797489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26147321 15797489 Moduł biurowy o powierzchni 120 mkw. (z uwzględnieniem współczynnika powierzchni wspólnych 160 mkw.), składający się z 6 pokoi, usytuowany na parterze kameralnego budynku biurowo - usługowego.pokoje o powierzchniach od 11 do 32 mkw.,dwa największe, n...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
120 m2
1996
15868960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27395497 15868960 Przedstawiamy niezwykle funkcjonalną przestrzeń handlowousługową, idealną na biuro, sklep, działalność specjalistyczną, usługi księgowe, finansowe, medyczne czy kancelarie. Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Pasaż Ursynowski 11, w dynami...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (87 zł/m2)

1
-
61 m2
2005
15822598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 6 pokoi | Natolin | metro 600 m | garaż 26597989 15822598 Segment na cele biurowe na Natolinie3-piętrowy Klimatyzowany Garaż dwustanowiskowy Ogródek, taras i balkonyRozkład pomieszczeńParter:- salon z aneksem kuchennym, ok. 58 m²- toaletaPiętro:- trzy gabinety- łazienkaPoddasze:- dwa pomieszczenia do ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (36 zł/m2)

8
-
222 m2
2003
15505105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny lokal handlowy, witryny! 20043262 15505105 Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna.Widoczny z daleka.Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej.Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.Lokal w stanie shell & core, do adaptacji. W pobliżu salony sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 937 PLN (88 zł/m2)

11
-
605 m2
2017
15052495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek na wynajem 1200m2 Ursynów biuro lokal 8264590 15052495 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking .LOKALIZACJA:Ursynów Obok trasa S7. 5 min do lotniska.STANDARD:- Podłoga panele- Biuro k...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15893939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922399 15893939 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 200 PLN (5 220 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15893933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922391 15893933 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (5 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15893937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922395 15893937 Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 8 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (75 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15893935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922396 15893935 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (211 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15893947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922393 15893947 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (233 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15893943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922387 15893943 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 200 PLN (210 zł/m2)

2
-
39 m2
-