• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursynów Komisji Edukacji Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej, Komisji i Edukacji

Znaleźliśmy 142 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Ursynów Warszawa

15849771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980264 15849771 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pracowników lub klientów.Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkaln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (38 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15859465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27168078 15859465 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 142 mkw, na parterze, dobrze widoczny z wyeksponowanymi dwoma dużymi witrynami,o szerokości 2m, lokal posiada 2 wejścia, bezpośrednio od strony pasażu.Lokal mieści się w atrakcyjnym budynku mieszkalno-usługowym zl...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (88 zł/m2)

3
-
142 m2
2003
15862816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27231436 15862816 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (211 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15827418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628339 15827418 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 823,30 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa łącząca dwa du...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 288 PLN (62 zł/m2)

12
-
823 m2
1998
15532478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
54m2, lokal, Ursynów, Meander, KEN 20650864 15532478 Tandem Home IQ oferuje do wynajmu lokal usługowy o pow. 54,43 m2, znajdujący się przy metrze na rogu ulicy Meander a KEN na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na parterze, w ciągu lokali usługowych.INFORMACJE O LOKALU:- lokal handlowo-usługowy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (93 zł/m2)

11
-
54 m2
-
15827450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628343 15827450 Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------------------------...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 097 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1998
15727596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24721002 15727596 Samodzielny moduł biurowy z wejściem bezpośrednim z poziomu chodnika.Open space do wykorzystania na showroom, biuro handlowe, ekspozycję, sklep internetowy.Lokal do remontu - możliwość przygotowania wg potrzeb nowego Najemcy.Budynek:Pierwszy budynek ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 524 PLN (73 zł/m2)

11
-
144 m2
2010
15786429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25910134 15786429 Do wynajęcia lokal handlowo - biurowy (nadający się również na różnego rodzaju usługi). Podstawowe informacje dotyczące warunków najmu w ujęciu kosztów miesięcznych: lokal na parterze o wysokości 3,80 m : ok. 605mkw. czynsz 14 EUROmkw.,miejsca parkin...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 256 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2016
15881700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644890 15881700 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.567 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 398 PLN (69 zł/m2)

11
-
567 m2
2002
15881698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644888 15881698 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.350 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 321 PLN (69 zł/m2)

11
-
350 m2
2002
15853234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044687 15853234 Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 8 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (75 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15820696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627873 15820696 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 676 PLN (73 zł/m2)

11
-
625 m2
2010