• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Zygmunta Modzelewskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zygmunta i Modzelewskiego

Znaleźliśmy 1,051 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Mokotów Warszawa

15870457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428463 15870457 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 687 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 587 PLN (13 zł/m2)

11
-
687 m2
2006
15870461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428462 15870461 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 686 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 575 PLN (13 zł/m2)

11
-
686 m2
2006
15885614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734192 15885614 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
13010390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1318308 13010390 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 690 PLN (79 zł/m2)

11
-
85 m2
2019
14599267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147693 14599267 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru ele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 840 PLN (56 zł/m2)

11
-
32.93 m2
-
14599191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147519 14599191 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Możliwy podział lokalu na 19,95m2 + 54,18m2 .Teren jest ogrodzony i przez całą do...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 133 PLN (55 zł/m2)

11
-
74.63 m2
-
14599193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147469 14599193 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru ele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 429 PLN (55 zł/m2)

11
-
25.81 m2
-
14599227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147465 14599227 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Możliwość podziału lokalu na 89m2+52m2.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę str...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 851 PLN (55 zł/m2)

11
-
141.75 m2
-
14558341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 141585 14558341 Przeznaczenie : UsługihandelPowierzchnia :124,20 m2 Opłata czynsz za m2:78,68 PLN Koszty eksploatacyjne za m2 :18,5 PLNOpłaty dodatkowe : opłaty licznikowe w lokalu (prąd, woda: ogrzewanie - wg. udziału).Współczynnik części wspólnych : 5,90%Okres N...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 772 PLN (79 zł/m2)

11
-
124.2 m2
-
14346653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 123910 14346653 Lokal biurowy 140 m.kw. na Mokotowie !!Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 750 PLN (63 zł/m2)

11
-
140 m2
-
14176165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105037 14176165 Lokal 121,94 m2 - 2, piętro 2, 6 pomieszczeń. POKOJE - 17, 15, 19, 13, 12, 33Lokal o charakterze biurowym, pełne okablowanie. Pomieszczenie socjalne nakorytarzu. Wysokość lokalu 3 mCzynsz: 48,50 zł netto (łącznie z opłatami eksploatacyjnymi).Loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 PLN (49 zł/m2)

6
-
20 m2
-
14026684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 102306 14026684 BIURA na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego. !!!Wielkość biura 34 m.kw. 2 pokoje.Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych.Dostęp do wszelkich środków komunikacji miejskiej .Idealne pod każdą działalność.B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 210 PLN (65 zł/m2)

2
-
34 m2
-