• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 94

14382664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia magazynowo handlowa + biuro 2692279 14382664 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni dedykowanej pod działalność usługową (działalność sportowa, hurtownia, IT, sklep etc. o łącznej powierzchni użytkowej: 556 mkw,   na  warszawskiej Białołęce, 1,5 km od węzła trasy S8 o...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 856 PLN (56 zł/m2)

11
-
556 m2
2009
15160481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 141 m2 Białołęka 11279030 15160481 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 2 piętrze obiektu magazynowo - usługowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 141  m2  w doskonałej lokalizacji na  warszawskiej Białołęce, 1,5 km od węzła trasy S8 oraz 12 km...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 473 PLN (53 zł/m2)

11
-
141 m2
2009
15485200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19611964 15485200 Lokal usługowo - handlowy na parterze z witryną przy ul. Modlińskiej. Powierzchnia 60m2 na którą składa się duże pomieszczenie handlowe oraz zaplecze z węzłem sanitarnym. Ogrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejska. Możliwość parkowania samochodu p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15888546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816688 15888546 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 839 PLN (80 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15888555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816685 15888555 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 574 PLN (78 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15888544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816687 15888544 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 131 PLN (79 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15886637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763056 15886637 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 896 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
2011
15841052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787811 15841052 Przestrzeń, która pracuje na wizerunek Twojej firmyDo wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o metrażu 186 m², zlokalizowana na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego. To idealne miejsce dla firm, które cenią komfort pracy, prestiż ora...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 694 PLN (79 zł/m2)

11
-
186 m2
2017
15841302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788368 15841302 Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 168 m², zlokalizowaną na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce. Dwa gabinety i jeden duży open -space. Trzy miejsca postojowe w cenie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 272 PLN (79 zł/m2)

11
-
168 m2
2012
15853477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051099 15853477 Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 540 m², położony na dużej działce 5000 m² w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Białołęka.Układ i parametry techniczne pozwalają na łatwą adaptację budynk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
547 m2
2006
15886969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772694 15886969 Do wynajęcia powierzchnia biurowa (jeden pokój) 33 m2, zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Biuro mieści się w budynku z 2012 roku, który oferuje wysoki standard wykończenia oraz wygodę użytkowania. Do dyspozycji najemców pozost...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

11
-
33 m2
2011
15886968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772693 15886968 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 45,3 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 3 pomieszczeń; biuro + pomieszczenie serwerowni+ mały aneks z wykorzystaniem na magazynek lub k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (85 zł/m2)

11
-
45 m2
2011