• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 326

15893639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27915353 15893639 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 86 m², zlokalizowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Dmowskiego....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 744 PLN (88 zł/m2)

11
-
88 m2
1893
15893640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27915356 15893640 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 260 m², zlokalizowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Dmowskiego...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 950 PLN (85 zł/m2)

11
-
270 m2
1893
15843244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806821 15843244 Przedstawiamy lokal na wynajem 210m2 parter w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni dostęp do ulicy. Oferujemy przydział mocy,zgodę na sprzedaż alkoholu (brak wspólnoty mieszkaniowe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 900 PLN (190 zł/m2)

11
-
210 m2
2000
15080561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 9127546 15080561 Klub nocny do wynajęciaPowierzchnia: 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika Lokal posiada duże witryny, przygotowany do prowadzen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 060 PLN (110 zł/m2)

11
-
446 m2
-
14915221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 4626781 14915221 Powierzchnia lokalu 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika od ul.Lokal posiada duże witrynyLokal przeznaczony pod wszelkiego rodz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
440 m2
2000
15500908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19945742 15500908 Parter 344,50 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-04-02 BPZ5a 68 555,50 zł 75 790,00 zł Parter 209,50 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a-1 41 690,50 zł 46 090,00 zł Parter 135,00 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 19...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 081 PLN (73 zł/m2)

11
-
97 m2
2015
14518309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15924 14518309 Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum BiurowymLokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda, miejsca parkingowe, monitoring i ochrona.Piętro: VIlość pięter: VIIDostęp do ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 500 PLN (80 zł/m2)

5
-
294 m2
2000
14410321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15914 14410321 Lokal położony w samym centrum Warszawy. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności hotelowej - całodobowa recepcja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i monitoring i ochrona.Piętro: III, Ilość pięter w budynku: 5Dostęp do budynku: cał...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (57 zł/m2)

10
-
307 m2
2000
15834716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro z pięknym widokiem w układzie gabinetowym 26745301 15834716 870 m2 Biuro Śródmieście Metro Dw. Gdański Standard PremiumOferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta. Lokal łączy innowacyjną architekturę z funkcjonalnością, zapewniaj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 557 PLN (101 zł/m2)

11
-
870 m2
-
15834711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro gotowe od zaraz | Prestiż + taras 26745298 15834711 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Powierzchnia: 517 m² netto 558,36 m² bruttoCzynsz bazowy - 23,5 EURm² miesięcznieKoszty eksploatacyjne - 32 PLNm² miesięcznieŁącznie ok.:558,36 m² × (99,88 PLNm² (Kurs: 1 EUR = 4,25 PLN) + 32 PLNm²)= 73 636,52 PLN miesięczni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 881 PLN (113 zł/m2)

11
-
558 m2
-
14740826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 175693 14740826 Do wynajęcia biuro, np. kancelarię prawną Budynek z windą, Z recepcją przy moście Poniatowskiego Media w zasadzie wliczone w cenę ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15597405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane biuro dla 5 osób OD ZARAZ 22117914 15597405 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz bazowy - 1450 PLNos. miesięcznieBiuro dla 5 os. ok.: 7250 PLN miesięcznieZabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszuWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący VAT.Biuro do pra...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
-