• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście Warszawa

Znalezionych ofert: 1 319

15870486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428492 15870486 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 225 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 487 PLN (91 zł/m2)

7
-
225 m2
2008
15870482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428493 15870482 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.450 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 975 PLN (91 zł/m2)

11
-
450 m2
2008
15889286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846629 15889286 Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu, na Powiślu, bezpośrednio przy Wisłostradzie. Doskonała lokalizacja biurowca pozwala najemcom w krótkim czasie dojechać zarówno z północnej jak i z południowej części Warszawy. Dodatkowym atutem jest bli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 270 PLN (65 zł/m2)

11
-
158 m2
1998
15870439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428442 15870439 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 260 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 051 PLN (89 zł/m2)

11
-
260 m2
2001
15870438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428434 15870438 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1422 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

126 073 PLN (89 zł/m2)

11
-
1422 m2
2001
15870434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428433 15870434 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2164 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

191 858 PLN (89 zł/m2)

11
-
2164 m2
2001
15870442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428435 15870442 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1292 m2 na 6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

114 547 PLN (89 zł/m2)

11
-
1292 m2
2001
15870443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428443 15870443 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 200 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 731 PLN (89 zł/m2)

11
-
200 m2
2001
15870450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27428437 15870450 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o powierzchni 878 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 842 PLN (89 zł/m2)

11
-
878 m2
2001
15870462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428440 15870462 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 363 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 180 PLN (89 zł/m2)

11
-
363 m2
2001
15870458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428439 15870458 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 394 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 931 PLN (89 zł/m2)

11
-
394 m2
2001
15860456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181462 15860456 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222 m2 na parterze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Mokotowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 682 PLN (89 zł/m2)

2
-
222 m2
2001