• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15879925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27614067 15879925 Hala magazynowa na wynajem w Wróblowicach (dzielnica X Swoszowice), Kraków Południe Lokalizacja i dostępność: Dobrze położona hala w południowej części Krakowa, z doskonałym dojazdem do obwodnicy oraz centrum miasta. Id...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (41 zł/m2)

11
-
143 m2
2000
15879758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27613968 15879758 Świetna lokalizacja Tereny usługowe Komunikacja podmiejska Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentują na wynajem lokal usługowo-biurowy o pow. 252,54 m² , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (2024 r.) w Targowis...

Targowisko (Małopolskie, gm. Kłaj)

10 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
252 m2
2024
15879753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27613934 15879753 Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe, toalety. Na II piętrze 2 pomieszcze...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 200 PLN (38 zł/m2)

11
-
240 m2
1960
15879899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27613970 15879899 Wyjątkowe biuro w sercu zieleni - loft przemysłowy 130 m² w pulsującym centrum Krakowa Bracia Sadurscy - biuro nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu biurowego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku o industrialnym charakterz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 450 PLN (65 zł/m2)

11
-
130 m2
2004
15880879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615529 15880879 Całe piętro pod biurousługihandel ok.283 m² Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m² na wynajem, zajmujący całą kondygnację...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
283 m2
2016
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 600 PLN (69 zł/m2)

11
-
95 m2
2000
15879676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27613967 15879676 ODSTĘPNE LOKALU GASTRONOMICZNEGO - PEŁNE WYPOSAŻENIE GOTOWE DO DZIAŁALNOŚCI! Kraków, ul. Borkowska Niepowtarzalna okazja dla ambitnego gastro-przedsiębiorcy! Gotowy biznes do przejęcia na dużym osiedlu. Oferuję odstępne od praw do...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 252 PLN (70 zł/m2)

11
-
75 m2
2015
15884820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713077 15884820 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowym blisko Nowego Kleparza. Lokal znajduje się na 3 piętrze, składa się z dwóch powierzchni open space (łącznie ok. 60 stanowisk pracy), sali konferencyjnej, 3 sal spotkań, kuchni, ser...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

43 136 PLN (64 zł/m2)

11
-
674 m2
2016
15879690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27613503 15879690 Nieruchomość: biura + magazyn Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową z częścią biurowo-socjalną, idealną dla firm logistycznych, produkcyjnych lub dystrybucyjnych. Obiekt znajduje się na ogrodzonym, chronionym terenie z pełn...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

26 392 PLN (35 zł/m2)

11
-
765 m2
2010
15880896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615489 15880896 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Lokal biurowy do wynajęcia Do wynajęcia komfortowy, dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 45 m² , zlokalizowany przy ul. Masarskiej, na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowo-mieszkalneg. Lo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 590 PLN (102 zł/m2)

11
-
45 m2
2008
15880822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615383 15880822 Lokale biurowe w kamienicy po generalnym remoncie - Kraków, (dzielnica Stare Miasto) Oferujemy przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 475 m², znajdującą się w kamienicy w centrum Krakowa. Bardzo dobre miejsce na siedzibę...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

26 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
475 m2
1880
15880808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615367 15880808 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - Centrum Igołomi (gm. Igołomia-Wawrzeńczyce) Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji - ścisłe centrum miejscowości Igołomia, przy centrum życiowym mieszkańców ...

Igołomia (Małopolskie, gm. Igołomia-Wawrzeńczyce)

24 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
580 m2
2025