• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15258978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14052267 15258978 LUKSUSOWE NOWE BIURO NA KRZYKACH ! Powierzchnia 234 m2 stanowi zamykany moduł składający się z 5 pokoi o pow. 77 m2 + 42 m2 + 36 m2 + 26 m2 + 16 m2 + hol + własny węzeł sanitarny 2 wc. Pokoje jasne i przestronne, na podłogach nowa w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 210 PLN (65 zł/m2)

11
-
234 m2
2012
15884879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714176 15884879 Kraków- Prądnik CzerwonyOlsza rejon ul. Bajana Lokal biurowy o powierzchni ok. 55,5 m2, położony na pierwszym pietrze budynku biurow o-usługowego ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (71 zł/m2)

11
-
55 m2
2000
15884873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714169 15884873 Do wynajecia budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 220 m2 parter 110 m2, poddasze 110 m2 w miejscowości Zagórze gm. Niepołomice pow. wielicki.Parter budynku do wykończenia pod wynajmującego, pietro wykończone jako mieszkanie.Budynek na ...

Zagórze (Małopolskie, gm. Niepołomice)

10 500 PLN (48 zł/m2)

11
-
220 m2
1990
15884876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714173 15884876 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.155 m 2, położony na drugim piętrze2 piętrowego budynku biuroweg o . ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
156 m2
2002
15866204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27315550 15866204 Do wynajęcia od maja 2026 r. komfortowy lokal biurowy położony na Salwatorze. Lokal w wysokim standardzie, zlokalizowany na pierwszym piętrze w elegancko wykończonym biurowcu Klasy A. Reprezentacyjna klatka schodowa i wejście do budynku.Okna nowe alu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

9
-
300 m2
2008
15884843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713626 15884843 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15884870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713613 15884870 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15884833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713593 15884833 Skawina nowy lokal 170 m2(do własnej aranżacji!!) blisko centrum rejon ul. Babetty Lokal biurowy - handlowy - usługowy o powierzchni 17 0 m2, położony na parterze w now ym budynku (kamienica) ...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

10 200 PLN (60 zł/m2)

11
-
170 m2
2020
15884865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713600 15884865 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15884855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713594 15884855 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (59 zł/m2)

11
-
93 m2
2000
15734395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24821621 15734395 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMagazyn jest świetnie ocieplony, z udostępnionymi regałami oraz stołem do pakowania, dobrze nadaje się na sklep internetowy oraz do przechowywania rzeczy wrażliwych na temperaturę na dłuższy okres, możliwe...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 PLN (10 zł/m2)

1
-
125 m2
-
15879958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614353 15879958 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
64 m2
1993