• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 847

15477880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 19448211 15477880 Zapytaj o ofertę : 221715144. Nieruchomość produkcyjno - magazynowa zlokalizowana na Bielanach składa się z kilku budynków magazynowych i administracyjnych. Teren nieruchomości jest ogrodzony strzeżony. Przy nieruchomości znajdują się przystanki komu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (21 zł/m2)

11
-
2200 m2
1990
15059831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8559109 15059831 Zapytaj o ofertę : 299720746. Przedmiotem oferty jest wynajem samodzielnego lokalu biurowego w nowoczesnym budynku biurowym zlokalizowanym na Służewcu. Oferowana powierzchnia 357 m2 znajduje się na 4 piętrze. Biuro składa się z 7 pokoi i pow. częśc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 252 PLN (34 zł/m2)

11
-
357 m2
-
14796795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 197108 14796795 Zapytaj o ofertę : 10146. Nowy magazyn zlokalizowany na Żeraniu.Dobry punkt komunikacyjny i logistyczny. Łatwy dostęp dla pojazdów typu TIR oraz dojazd dla pracowników.Dostępny moduł to magazyn 2700m2 z możliwością wynajmu biura do 300m2 w przyległym...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 932 PLN (25 zł/m2)

11
-
2700 m2
2021
14639827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 154097 14639827 -------- for English check below --------Lokal 54m , stan deweloperski, wysokość pomieszczenia 3.25m. Na czas adaptacji możliwe wakacje czynszowe.Duże witryny od strony ulicy osiedlowej.Lokal znajduje się na paterze w budynku wielorodzinnym .W jego s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (109 zł/m2)

-
-
54 m2
2021
11498782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem powierzchni biurowej 405926 11498782 Do wynajęcia powierzchnia biurowa - 250 m2, zaplecze socjalne, podział i wykorzystanie według własnych potrzeb, w cenie wynajmu ogrzewanie, pozostałe opłaty według wskazań licznikowych.Zapraszam do oglądania i negocjacji....

Warszawa (Ursus), Połczyńska

8 000 PLN (32 zł/m2)

4
-
250 m2
-
15375671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro na wynajem 17121189 15375671 Przedstawiamy unikalną ofertę biura z tarasem widokowym na Warszawę. Adres to al. Jerozolimskie 144A. Po odświeżeniu biuro jest gotowe na przyjęcie nowego najemcy. To wyjątkowe miejsce na 16 piętrze oferuje panoramiczny widok na stolicę, inspirując i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (82 zł/m2)

5
-
147 m2
1999
15440276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18600102 15440276 małe biuro o pow. 10 m2 do wynajęcia w warszawskim Rembertowie, w budynku biurowym w okolicach ul. Strażackiej i Ciepłowni Kawęczyn, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------------------...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 PLN (45 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15439714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18584998 15439714 lokal handlowo-usługowy o pow. 289,50 m2 na parterze w budynku usługowo-biurowym w okolicach ul. Czerniakowskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (69 zł/m2)

1
-
289 m2
1993
15439251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18578014 15439251 magazyn o pow. 170 m2 na poziomie piwnicy , w okolicach ul. Włokienniczej na warszawskim Wawrze, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------------------------------------Najemca nie płaci prowizji dla Age...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 PLN (25 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15386201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na wynajm w centrum Warszawy 17378099 15386201 Szanowni Państwo,Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną powierzchnię biurową do wynajęcia lub odstąpienia, znajdującą się przy ul. Rondo Daszyńskiego 2b, w prestiżowym budynku THE WARSAW HUB, również znanym jako budynek Google, na 16. pięt...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 229 PLN (117 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15434389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18455308 15434389 magazyn o pow.2000 m2 w okolicach Trasy Toruńskiej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------------------------------------Najemca nie płaci prowizji dla Agencji------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 837 PLN (13 zł/m2)

1
-
2000 m2
-
15391062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włoska restauracja na wynajem na Ursynowie 17505859 15391062 Mamy przyjemność prezentować Państwu na wynajem włoską restaurację. To jest idealny lokal na pizzerie neapolitańską! Jeden z nielicznych lokali na Ursynowie z możliwością pracy na piecu opalanym drewnem. LOKALIZACJA:Restauracja znajduje się w dynamic...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 200 PLN (58 zł/m2)

8
-
160 m2
-