• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 846

14864055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
333m2 kantyna, Łopuszańska, Włochy 3576939 14864055 Agencja Tandem Home IQ oferuje do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow. brutto 333,53 m2, który znajduje się na Włochach w budynku biurowym Łopuszańska Business Park.Atuty:- Znajduje się na parterze w biurowcu,- powierzchnia brutto 333.53m2, powierzc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 779 PLN (62 zł/m2)

11
-
333 m2
-
14843436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia lokal handlowo usługowy 150m2 3130394 14843436 Agencja Tandem Home IQ oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 150,90 m2 brutto, który znajduje się on na bliskiej Woli przy ul. Przyokopowej 33 w kompleksie Wola Center.Powierzchnia netto lokalu to 142,49 m2 (za częściami wspólnymi 5,6% ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 270 PLN (108 zł/m2)

4
-
150 m2
2013
14773066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 73,87 m2 parter, witryna, Stalowa 39 186607 14773066 Agencja Tandem Home IQ oferuje do wynajęcia lokal LU2o pow. 73,87 m2.Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Strzeleckiej 24 . Okolica wraz z ul. Stalową jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie w okolicy jest prowadzonych dużo i...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 728 PLN (92 zł/m2)

1
-
73 m2
2020
15486411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19634222 15486411 Mam przyjemność zaprezentować kompletny i wyposażony lokal biurowy na wynajem.Zdecydowaną zaletą lokalu jest jego lokalizacja - blisko centrum Warszawy z bardzo dobrym dojazdem i komunikacją - bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich na warszawskiej ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (73 zł/m2)

4
-
106.9 m2
1999
15422201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18199188 15422201 Polecam do wynajęcia lokal biurowy o pow. 142,5 m2 ewentualnie mniejsza powierzchnia plus 40 m2 tarasu, z piękną panoramą Warszawy. Wynajęcie z możliwością podziału na dwa lokale o pow. 73,1 m2 plus taras 38,4 m2 oraz 65,7 m2 plus mały balkon 1,6 m2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (113 zł/m2)

11
-
142 m2
-
15554374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21070567 15554374 DO WYNAJĘCIA LOKAL O POWIERZCHNI 145 m2. DOSTĘPNY OD TERAZ!Pomieszczenie znajduje  się na Woli, przy ul. Szulborska. Idealny na sklep, biuro, działalność medyczną, gastronomię lub salę zabaw.Witryny po całej długości.Niezależna wentylacja, monitoring...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (68 zł/m2)

11
1
145 m2
2010
15517533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 20315933 15517533 Zapytaj o ofertę : 288920541. Lokal usytuowany jest na granicy dzielnicy Warszawa Wesoła i Sulejówka-18 km od centrum W-wy, tuż przy trasie wylotowej na Terespol Lublin Powierzchnia - 360 m2 w tym magazyn 240m2 (wys.4m) i biuro 120 m2 (wys.3m). Magaz...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (44 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15258305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14033867 15258305 Polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, taras, kominek, aneks kuchenny, łazienka z wanną. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy budynku wyłącznie do dyspozycji Najemcy i ich klientów...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15258302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14033858 15258302 Polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, balkon, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy budynku wyłącznie do dyspozycji Najemcy i ich klientów. K...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
65 m2
-
13680209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 99063 13680209 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 327 m 2 usytuowany na 5 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklepy i restauracje, Pałac Kultury i Nauki, CH Złote Tarasy, metro...

Warszawa (Śródmieście), Żurawia

32 209 PLN (99 zł/m2)

-
-
327 m2
-
13910373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 2217984 13910373 Oferujemy na wynajem miejsce postojowe mieszczące się na parkingu podziemnym w budynku zlokalizowanym w inwestycji Capital Art Apartments na warszawskiej Woli, przy ul. Giełdowej. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu stacja metra Rondo...

Warszawa (Wola), Giełdowa

400 PLN

-
-
-
-
15477880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 19448211 15477880 Zapytaj o ofertę : 221715144. Nieruchomość produkcyjno - magazynowa zlokalizowana na Bielanach składa się z kilku budynków magazynowych i administracyjnych. Teren nieruchomości jest ogrodzony strzeżony. Przy nieruchomości znajdują się przystanki komu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (21 zł/m2)

11
-
2200 m2
1990