• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 320

15848066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26931147 15848066 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 w obiekcie biurowo-magazynowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. ks. J. Chrościckiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )BEZ PROWIZJILoka...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (50 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15827530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628357 15827530 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa w o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 971 PLN (60 zł/m2)

1
-
300 m2
2016
15877763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27578480 15877763 Warszawa - Do podnajmu: atrakcyjny lokal biurowy o pow.640 m2 na 2 piętrze w ekologicznym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie, na warszawskich Włochach,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 671 PLN (48 zł/m2)

12
-
640 m2
2014
15870007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27415364 15870007 możliwość podziału powierzchni--------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Prop...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 773 PLN (67 zł/m2)

6
-
160 m2
2016
15865971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308079 15865971 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 261 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 883 PLN (65 zł/m2)

2
-
261 m2
2019
15861817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212933 15861817 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.186 m2 na warszawskich Włochach, na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 913 PLN (48 zł/m2)

11
-
186 m2
2004
15861161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27197409 15861161 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 PLN (69 zł/m2)

1
-
18 m2
2016
15861355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27204369 15861355 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 459 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 693 PLN (65 zł/m2)

10
-
459 m2
2019
15840079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26765528 15840079 Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden umeb...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 600 PLN (368 zł/m2)

1
-
37 m2
2017
15876318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535386 15876318 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 245 m2 na parterze w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 089 PLN (58 zł/m2)

9
-
245 m2
2009
15791720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25997996 15791720 Samodzielny pokój biurowy 37 mkw, położony na parterze nowoczesnego budynku biurowego.Wejście do lokalu - z hallu wejściowego przy recepcji.Dwie duże witryny - powierzchnia bardzo dobrze doświetlona.Toalety położone są na powierzchnia wspólnych - dos...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 659 PLN (72 zł/m2)

11
-
37 m2
2019
15790648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25972719 15790648 Do wynajęcia parter + piętro w nowoczesnym biurowcu biuro o łącznej powierzchni 614 m2.Doskonała lokalizacja w pobliżu ul. Łopuszańskiej i Alej Jerozolimskich. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, jak i łatwy wjazd i wyjazd z miasta, stanowi niew...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 724 PLN (65 zł/m2)

11
-
614 m2
2009