• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 320

15865985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308057 15865985 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 17,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 178 PLN (69 zł/m2)

1
-
17 m2
2016
15864945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27277589 15864945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 450 PLN (81 zł/m2)

1
-
116 m2
2016
15861819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212926 15861819 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.809 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 770 PLN (48 zł/m2)

11
-
809 m2
2004
15861824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212928 15861824 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.327 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 104 PLN (43 zł/m2)

11
-
327 m2
2004
15869066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27398023 15869066 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 61,60 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 720 PLN (77 zł/m2)

1
-
61 m2
2016
15866003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27308067 15866003 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow. 39 m2 na warszawskich Włochach, na parterze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Krakowiaków,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 803 PLN (72 zł/m2)

1
-
39 m2
2019
15866016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308053 15866016 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 41,80 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 803 PLN (68 zł/m2)

2
-
41 m2
2016
15861356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27204366 15861356 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 603 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 010 PLN (65 zł/m2)

10
-
603 m2
2019
15861340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27204117 15861340 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 531 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 811 PLN (60 zł/m2)

8
-
531 m2
2009
15828354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26594890 15828354 Warszawa - Do podnajmu: biuro o pow.1163 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 309 PLN (53 zł/m2)

11
-
1163 m2
2022
15827532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628356 15827532 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa w o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 952 PLN (60 zł/m2)

1
-
500 m2
2016
15857731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133085 15857731 Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 623 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2016