• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 604

15282409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14658929 15282409 Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta – doskonała ekspozycja !!Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie salonów samochodowych, placówek medycznych i punktów usługowych...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN (4 657 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15621066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica (4 mieszkania) w centrum Starogardu 22616901 15621066 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty tej nieruchomości:lokalizacja w centrum miastaoferta inwestycyjnaaranżacja według własnych potrzebLokalizacja:Kamienica poło...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

449 000 PLN (1 604 zł/m2)

11
-
280 m2
1930
15666096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23584669 15666096 Na sprzedaż: lokal użytkowy 78 m² Chojnów, ul. Legnicka,Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Chojnowa, przy ulicy Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, wyróżniającej się dużym ruchem pieszym i samochodowym...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

600 000 PLN (7 692 zł/m2)

5
1
78 m2
1845
15842543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26805451 15842543 ŚWIETNA LOKALIZACJA - GŁÓWNA I RUCHLIWA ULICA MIASTA Piła, ul. BYDGOSKA LOKAL WOLNY od ZARAZ Lokal użytkowy o powierzchni 89 m.kw. usytuowany w parterze głównego ciągu handlowo usługowego To doskonała propozycja TYCH, którzy cenią sobie...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

549 000 PLN (6 169 zł/m2)

11
-
89 m2
1992
15778013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z salą bankietową z widokiem na Jezioro 25739204 15778013 Nieruchomości ApartamentKrzysztof Naskręt513 383 154                     BUDYNEK POD INWESTYCJENAD JEZIOREM W KUNICACH                                   OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE ! ! !Do sprzedania  budynek o powierzchni 680 m2 przeznaczony pod...

Kunice (Dolnośląskie, gm. Kunice)

2 100 000 PLN (3 088 zł/m2)

10
-
680 m2
-
15778029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość pod inwestycje 25739717 15778029 Nieruchomości ApartamentKrzysztof Naskręt513 383 154                                NIERUCHOMOŚĆ POD INWESTYCJE !!!Do sprzedania nieruchomość położona na działce o powierzchni 4000 m2 znajdującej się w miejscowości Chojnów, powiat Legnica, województw...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

5 200 000 PLN (1 480 zł/m2)

12
-
3514 m2
-
15600696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22203593 15600696 Na sprzedaż 53 lokale z wykonanymi przyłączami do łazienek. Łączna powierzchnia i 1415 m2 . Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek z 2002 roku, Dom Wschodzącego Słońca, ul. Bratysławska.Nieruchomość z założonymi dwom...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 197 500 PLN (6 500 zł/m2)

12
-
1415 m2
2002
10258954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 78342 10258954 Lokal położony około 50 metrów od głównej drogi przy akademikach oraz kompleksie handlowym. Bardzo dobra komunikacja miejska - linie autobusowe. Lokal o bardzo dobry standardzie. Przez ostatnie sześć lat prowadzona działalność biurowa, wcześniej był ...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

218 000 PLN (10 634 zł/m2)

1
-
20.5 m2
1995
15832003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący| 11 pokoi| Blisko morza 26781455 15832003 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gotowa inwestycja w sprawdzonej lokalizacji - pensjonat nad morzem do przejęcia od zaraz.Na sprzedaż dom wolnostojący  - funkcjonu...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 500 000 PLN (5 747 zł/m2)

11
-
261 m2
2004
15838985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737454 15838985 Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-handlowy, położony w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, przy głównej arterii miasta.Budynek jednokondygnacyjny, dach płaski, w stanie do remontu, częściowo po...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

2 200 000 PLN (6 286 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15669512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hale, magazyny, biura – teren komercyjny przy S5 23613177 15669512 Teren inwestycyjny z zabudową - S5, okolice ŚwieciaNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona bezpośrednio przy trasie S5, w odległości ok. 3 km od Świecia. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do głównych korytarzy transportowych, co czyni ofertę ...

Wiąg (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świecie)

2 119 950 PLN (2 120 zł/m2)

10
-
1000 m2
-
15844245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Gotowy biznes - domowe jedzenie! 26827442 15844245 Prosperujący biznes - gotowiec inwestycyjny - restauracja - centrum InowrocławiaTylko u nas!Kontakt do agenta nieruchomości:Aleksandra Gadzikowska 5tel. 503-961-603Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży pawilonu o powierzchni 93,5 mkw...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

170 000 PLN (1 828 zł/m2)

10
-
93 m2
1990