• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 604

15399677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17672070 15399677 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę. Jeśli chcesz zrealizować swoje dotychczasowe marzenie o posiadaniu swojego ośrodka rekreacyjnegoagroturystycznego, który będzie się cieszyć niesamowitym zainteresowaniem zarówno wśród okolicznyc...

Turzańsk (Podkarpackie, gm. Komańcza)

1 799 000 PLN (9 468 zł/m2)

1
-
190 m2
2022
15425498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18281814 15425498 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ośrodek w Wańkowej składający się z domu (wybudowanego na zabudowę zagrodową), oraz dwóch domków letniskowych na zgłoszenie, a to wszystko na działce 20 000 m2 (zagospodarowany areał 53,5a, który jest ogrodzony)....

Wańkowa (Podkarpackie, gm. Olszanica)

1 950 000 PLN (98 zł/m2)

1
-
20000 m2
2014
15706865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24309560 15706865 Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowego o powierzchni 165 m², położonego w samym sercu Leszna – prężnie rozwijającej się gminy w powiecie warszawskim zachodnim, zaledwie 700 metrów od Kampinoskiego Parku Narodowego....

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 570 000 PLN (9 515 zł/m2)

1
-
165 m2
2002
14822378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26408 14822378 LOKAL MIESZKALNY LUB USŁUGOWY, POŁOŻONY W MIEJSCOWOŚCI PŁOCKO gm. KĘPICE, 17 km OD SŁUPSKA Na sprzedaż lokal mieszkalny lub usługowy - jego przeznaczenie określisz samasam w zależności od potrzeb.Budynek położony w spokojnej okolicy, we wsi Płocko, g...

Płocko (Pomorskie, gm. Kępice)

109 756 PLN (1 689 zł/m2)

11
-
65 m2
1970
14822689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26591 14822689 Lokalizacja przy samym Rynku to prawdziwa gratka dla inwestora z pomysłem - sprawdź sam. Bezczynszowy lokal o łącznej powierzchni 25,27 mkw. składa się z sali głównej sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Nieruchomość zlokalizowana n...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

395 000 PLN (15 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1970
15260005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14076450 15260005 Niepowtarzalna oferta - lokal usługowy z prosperującym biznesem na Osiedlu Europejskim!Główne atuty nieruchomości:• BEZPIECZNE OSIEDLE• LOKAL NA PARTERZE Z WITRYNĄ• OGÓLNODOSTĘPNE MIEJSCA POSTOJOWE• DOBRY PUNKT NA OSIEDLU• MONITOROWANE OSIEDLENieruch...

Kołobrzeg (Osiedle europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

11
-
37 m2
2006
14776019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25905 14776019 Jedyny taki lokal w Darłowie !Doskonała lokalizacja- Plac Kościuszki Plac Kościuszki stanowi dawny rynek miejski z centralnie umiejscowionym Ratuszem. Wzdłuż placu usytuowane są budynki mieszkalne w zabudowie zwartej z lokalami usługowymi w przyziem...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 910 000 PLN (7 640 zł/m2)

1
-
250 m2
1930
15827636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na prestiżowym osiedlu 26622390 15827636 Dzień dobryPrzedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala.Lokal znajduje się w budynku z 2015 r.Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska autobusowa oraz tramwajowa.Atuty:- parter- duże przeszklone witr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

846 412 PLN (14 849 zł/m2)

2
-
57 m2
2015
15392472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17540175 15392472 Unikatowa oferta Do sprzedania dwa lokale użytkowe , bezczynszowena parterze lokal 150mkw z dwoma wejściami od frontu .oraz poziom piwinc 100mkw dwa niezależne wejścia Lokal 150mkw posiadający 118mkw powierzchni czynnej ( sprzedażowej), pozostała po...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

900 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15635337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22942474 15635337 Atrakcyjny lokal w Centrum miasta! o powierzchni 150m., na parterze 75m., na piętrze 75m., wejscie bezpośrednio z chodnika, z parteru.Lokal po remoncie, na parterze jedna przestrzeń oraz dwie toalety, na piętrze trzy wydzielone pomieszczenia, toaleta...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

386 000 PLN (2 573 zł/m2)

11
-
150 m2
-
14727382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16525 14727382 Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony. Nieruchomość o dużym potencjale wg studium kierunków i zagospoda...

Częstochowa (Sródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 900 000 PLN (2 688 zł/m2)

11
-
1079 m2
-
15434487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18456037 15434487 Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum miasta , w okolicy doskonała komunikacja miejska. zmian...

Częstochowa (Trzech wieszczów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

155 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
48 m2
-