• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale biurowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 549

15441832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Umeblowane biuro przy metrze Wierzbno 18639459 15441832 Na sprzedaż biuro 64,5 m2, piętro 17 z windą w budynku z 2008 r., Mokotów, Ksawerów.Biuro położone 3 minuty pieszo od metra Wierzbno (M1), w okolicy wiele przystanków autobusowych oraz linie tramwajowe prowadzące bezpośrednio do centrum. Niedaleko pa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 644 750 PLN (25 699 zł/m2)

11
-
64 m2
2008
15609865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki, narożny, 2-poziomowy lokal z klimą 22393441 15609865 Na sprzedaż narożny, dwupoziomowy lokal 178 m2, z witrynami, parter i -14, w budynku z 1990 r., Śródmieście, Muranów.Sprzedawany z wysokiej jakości meblami i wyposażeniem, gruntownie odświeżony. Doskonały na siedzibę firmy, biuro rachunkowe, biuro dl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (16 798 zł/m2)

7
-
178 m2
1990
15864712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27272138 15864712 dom Bielany Las Bielański garaż na 2 samochody 310 mkw..:: Dom w zabudowie szeregowej – ul. Klaudyny, Warszawa Bielany ::..Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach, przy ul. Klaudyny. Jest to...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (9 706 zł/m2)

11
-
309 m2
2001
15745580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25061957 15745580 Na sprzedaż obiekt usługowo - biurowy w kameralnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na Białołęce, w rozwijającym infrastrukturę handlowo - usługową Tarchominie. Usytuowanie w pobliżu licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych art...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 094 000 PLN (12 507 zł/m2)

11
-
887 m2
2026
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
12559363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31713 12559363 Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 132411 o powierzchni 2925 m2 oraz prawo włas...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (2 310 zł/m2)

5
1
844 m2
-
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15121073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10294773 15121073 Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się: budynek biurowy o powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (766 zł/m2)

12
1
2415 m2
-
15444199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690842 15444199 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 4281...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

8
1
1645 m2
-