• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale biurowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 530

15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15745797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25065373 15745797 Na sprzedaż unikatowa na skalę Szczecina nieruchomość - cała kamienica, w pierwszej linii zabudowy, tuż obok szczecińskich bulwarów. Z okien mamy widok na Odrę. Zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego! ROI na poziomie ok. 7,5% rocznie.Nieruchomość ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 899 000 PLN (8 664 zł/m2)

12
-
450 m2
2002
15713595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24442687 15713595 Ładny rozkładowy lokal biurowy doskonały na kancelarie itp. - jest możliwość przywrócenia funkcji mieszkaniowej. Bardzo ładna kamienica po remoncie elewacji i dachu.Lokal kilka lat temu po gruntownym remoncie, wymieniono okna na pcv,, nowe instalacje...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 033 zł/m2)

4
-
89.6 m2
1930
15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15535432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20727406 15535432 Nowe kompleks komfortowych domków z basenem w RewaluCena 9 990 000 zł BRUTTOOtwarty w 2020r. kompleks 20 luksusowych klimatyzowanych 8-osobowych nowocześnie urządzonych, w pełni wyposażonych domków letniskowych, domki są piętrowe o powierzchni 50m2 z...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

8 990 000 PLN (8 990 zł/m2)

12
-
1000 m2
2020
15865516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27301980 15865516 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108.3m2, położony w budynku biurowo-mieszkalnym we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. Usytuowany na wysokim parterze zadbanego bloku z 2002 roku. Nadaje się na biuro, kancelarię adwokacką, siedzibę...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (9 224 zł/m2)

1
-
108.3 m2
2002
15888964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27835575 15888964 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602OFERTA SPRZEDAŻY BUDYNKU BIUROWEGONa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana we Wrocław, przy ul. Krakowskiej.Oferta obejmuje działkę gruntu nr 22 o powierzchni 3456 m wraz z budynki...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 500 000 PLN (6 239 zł/m2)

11
-
1683 m2
2000
15484279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19592811 15484279 Do sprzedaży budynek biurowousługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytkowania budynku usługowego na budynek mieszkalny wielorodzinny, hotel lub ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 525 000 PLN (1 500 zł/m2)

11
-
2350 m2
1975
15895738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962809 15895738 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 251 m², położony na 1. piętrze części usługowej apartamentowca przy ul. Niemcewicza, tuż obok Alei Jerozolimskich w prestiżowej części Starej Ochoty. Budynek z całodobową ochroną, moni...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (12 351 zł/m2)

7
-
251 m2
2004
15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-