• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15133407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613742 15133407 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Okolice Myślenic Do sprzedania hala produkcyjno-biurowa z 2004 roku Na działce o powierzchni 6000 m2 mieszczą się : Hala produkcyjno-magazynowa 726 m2 Budynek biurow...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

4 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

11
-
1325 m2
2004
15102079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9844704 15102079 Polecamy do sprzedaży nieruchomość z przeznaczeniem pod fabrykę centrum logistyczne . Cały teren do sprzedaży liczy 9,45 ha. Centrum Logistyczno - Magazynowe Zielony Port w Szczucinie leży w północno - wschodniej części województwa małopolskieg...

Szczucin (Małopolskie, gm. Szczucin)

65 000 000 PLN (688 zł/m2)

11
-
94500 m2
2008
15879947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27614358 15879947 Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 złm2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 500 000 PLN ( netto + 23% lat), zlokalizowany na trzech poziomach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (9 146 zł/m2)

11
-
164 m2
2005
15452813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18897184 15452813 Gotowa Inwestycja w Centrum Nowogardu Lokal z Pewnym Najemcą i Niskimi Kosztami urzymaniaSzukasz bezpiecznej inwestycji, która generuje stabilny dochód od pierwszego dnia? Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 105,40 m² w najlepszej...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

474 000 PLN (4 497 zł/m2)

1
-
105.4 m2
1980
15884777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27711241 15884777 Wysoki w doskonałej lokalizacji w centrum Łodzi!Powierzchnia lokalu: ok. 73m2Wysokość lokalu: ponad 4,5mZdjęcia mają charakter poglądowy i nie przedstawiają oferowanego lokalu.Lokal usługowy położony jest w ścisłym centrum miasta, w nowej inwestycji ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

985 500 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
73 m2
2026
15634646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22924188 15634646 Oferta sprzedaży lokalu handlowo-usługowego przy Al. Solidarności – idealna inwestycja z NajemcąLokalizacja: Al. Solidarności, jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, gwarantująca stały ruch pieszy i samochodowy.Powierzchnia: 126 m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 944 000 PLN (23 000 zł/m2)

11
-
128 m2
2022
15877886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27583499 15877886 Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany na terenie strefy przemysłowej w Wykrotach ok. 30 km od Bolesławca. Całkowita powierzchnia zabudowy, obejmująca halę, część biurową oraz zadaszenia, wynosi blisko 9 000 m². Nieruchomość poł...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

23 914 076 PLN (2 722 zł/m2)

1
-
8786 m2
2004
15884760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27710322 15884760 Garaż na sprzedaż - Słupsk, ul. Ogrodowa Centrum miasta Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,60 m² , położony w budynku mieszkalnym przy ul. Ogrodowej w Słupsku . To bardzo atrakcyjna oferta dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

90 000 PLN (4 091 zł/m2)

11
-
22 m2
2003
15884676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27708976 15884676 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerREPREZENTACYJNY OBIEKT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYMNa sprzedaż wyjątkowy budynek biurowo–administracyjny o charakterze rezydencjonalnym, łączący historyczną architekturę z funkcjonalnością nowoczes...

Jasło (Jasło) (Podkarpackie, gm. Jasło)

2 799 999 PLN (2 000 zł/m2)

12
-
1400 m2
-
15822578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez prowizji | Pruszcz Gdański | Działka 6000m2 26591604 15822578 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Na sprzedaż hala magazynowa wysokiego składowania zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim, w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do głównych arterii regionu oraz Trójmiasta jak i obwodnicy.LOKALIZACJA I DOJAZD...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

14 640 000 PLN (10 427 zł/m2)

1
-
1404 m2
2003
15884647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27707983 15884647 Do sprzedaży jest nieruchomość lokalowa oznaczona nr 2 zlokalizowana w budynku usługowo-mieszkalnym przy ul. Stary Rynek 18A w centralnej części Elbląga.Lokal o powierzchni około 1.300 m2 położony jest na trzech kondygnacjach: piwnica, parter oraz pi...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 900 000 PLN (2 242 zł/m2)

1
-
1293.44 m2
1991
13086643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87010 13086643 Na sprzedaż lokal biurowy znajdujący się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. W budynku nowoczesna winda, elegancka klatka schodowa.Na powierzchnię 121 m2 składają się 4 pomieszczenia biurowe, zaplec...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 210 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
121 m2
1938