• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15744836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25047852 15744836 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCICena promocyjna w dniach 23.03.2026 - 30.04.2026* Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 990 000 zł. Nieruchomość położona jest na dwóch działkach, nr 94717 + nr 94714, o łącznej powierz...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 700 000 PLN (11 052 zł/m2)

12
-
244.3 m2
2008
15884623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27707180 15884623 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Nieruchomość komercyjna 334 m² Czechowice-Dziedzice, świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 334 m², zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach w mi...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

1 490 000 PLN (4 461 zł/m2)

3
-
334 m2
2003
15808901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat 300 m od plaży 26405667 15808901 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Pensjonat w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej rozp...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
-
370 m2
1960
15877934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27585539 15877934 Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic, w bliskim sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych. Położony jes...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

400 000 PLN (6 154 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15790652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25973409 15790652 Lokal na sprzedaż - ok. 180 m² + poddasze ok. 80 m² Gotowy do prowadzenia działalności. Istnieje możliwość wynajmu lokalu. Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m² (parter), z dodat...

Nowe Brzesko (Małopolskie, gm. Nowe Brzesko)

580 000 PLN (2 231 zł/m2)

11
-
260 m2
1990
15727176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24712563 15727176 Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, Ruczaj 18 m² 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m² w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec (dzielnica Ruczaj) - pod nowoczesnym blokie...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

100 000 PLN (5 556 zł/m2)

11
-
18 m2
2007
15812847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26547236 15812847 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością zmiany przeznaczenia na mieszkanie lub podzielenia na dwa lokale. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

11
-
47 m2
1910
15649507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23294014 15649507 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

11
-
170 m2
2012
15582768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833081 15582768 Lokal użytkowy z działającą restauracją w samym sercu Krakowa - doskonała inwestycja!" Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal użytkowy, położony w zabytkowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej, zaledwie kilka kroków Placu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (17 442 zł/m2)

11
-
86 m2
1911
15425685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18285609 15425685 Polecamy do sprzedaży teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie . Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa. NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI O POWIERZCHNI 1,03 HA Z BUDYNKAMI O POW...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

10 000 000 PLN (4 225 zł/m2)

11
-
2367 m2
1997
15291311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 14908304 15291311 Na sprzedaż nieruchomość w Rudawie koło Krzeszowic gmina Zabierzów przy drodze krajowej 79. Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie małopolskim około 10 km od Krakowa . Na terenie gminy znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach. B...

Zabierzów (Rudawa) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

10 408 100 PLN (515 zł/m2)

11
-
20208 m2
2005
15133440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613737 15133440 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania nieruchomość produkcyjno-mieszkalna o powierzchni całkowitej 1027 m2 leżąca w okolicach Opatkowic koło Krakowa na 50 arowej działce wybudowana w 2003 roku. Część działki leży wg planu miejscow...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 000 PLN (4 382 zł/m2)

11
-
1027 m2
1996