• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15764355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
budynek biurowo-techniczny w centrum 25446469 15764355 ATUTY:- doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w pobliżu urzędów i głównych punktów usługowych,- duży teren z miejscami parkingowymi,- nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, możliwość prowadzenia działalności usługowej, biurowej, medyczne...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

3 750 000 PLN (1 377 zł/m2)

11
-
2723 m2
-
15707169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24315358 15707169 Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania &124; ul. Świerkowa 16A &124; działka 3 130 m &124;WZ na dom opieki &124; Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość...

Zaniemyśl (Wielkopolskie, gm. Zaniemyśl)

2 490 000 PLN (3 144 zł/m2)

11
-
792 m2
-
15707170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24315359 15707170 Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania &124; ul. Świerkowa 16A &124; działka 3 130 m &124;WZ na dom opieki &124; Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość...

Zaniemyśl (Wielkopolskie, gm. Zaniemyśl)

2 490 000 PLN (3 144 zł/m2)

11
-
792 m2
-
15802222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26258539 15802222 Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania &124; ul. Świerkowa 16A &124; działka 3 130 m &124;WZ na dom opieki &124; Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 490 000 PLN (3 144 zł/m2)

11
-
792 m2
-
15740683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24955453 15740683 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (23 870 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15834336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26780916 15834336 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3633 m2 zabudowana 4 budynkami :- budynek o konstrukcji mu...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

3
-
360 m2
2012
15663783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23538037 15663783 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal usługowy o powierzchni 79,5 m², znajdujący się na parterze dwukondygnacyjnego budynku usługowo-mieszkalnego z lat 40. XX wieku. Nieruchomość zlokalizowana jest w...

Wichów (Lubuskie, gm. Brzeźnica)

165 000 PLN (2 075 zł/m2)

1
-
79.5 m2
1943
15860650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27182960 15860650 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej wsi Wichów, położonej w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, w powiecie żagańskim, na terenie gminy Brzeźnica.Proponowana nieruchomość obejmuje:...

Wichów (Lubuskie, gm. Brzeźnica)

300 000 PLN (1 639 zł/m2)

7
-
183 m2
1943
15778447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25752108 15778447 Przejmij gotowy biznes wraz z nieruchomością!Wyjątkowa okazja na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks piekarni i cukierni w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo z 32-letnią historią, kompletną infrastrukturą, stałą bazą odbiorców oraz doświadczonym z...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

6 100 000 PLN (4 263 zł/m2)

11
-
1431 m2
1993
15030237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7456573 15030237 Piękny, wyremontowany lokal o powierzchni 55m2 w centrum miasta. Lokal usługowo-handlowy 54,85 m2 w samym centrum miasta Szczecin. Lokum świeżo po remoncie. Zostało zamontowane ogrzewanie podłogowe na podczerwień oraz okna antywłamaniowe. Nieruchomo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (9 056 zł/m2)

11
1
54 m2
1951
15077961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8993976 15077961 Nieruchomość zabudowana budynkiem czterokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w technologii żelbetowej, wylewanej. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Otoczenie nieruchomości to zabudowa magazynowo usługowa.Cztery działki stanowi jedną całość...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

10
-
2319 m2
-
15870922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27446502 15870922 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m² I Ursus biura lub mieszkania!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Warszawie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (5 857 zł/m2)

1
-
852 m2
2000