• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 187

15885288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27722169 15885288 Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa poziomy, na parterze 150,7 m2 i w piwnicy użytkowej 73,4 m2. Możliwość prowadze...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (7 136 zł/m2)

2
-
224.2 m2
2002
15712654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24425032 15712654 Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo posiadające działki częściowo własnościowe, częściowo w użytkowaniu wieczystym. Na jednej z działek hala - hangar o konstrukcji stalowej obudowana blachą cynkową, trapezową, niepodpiwniczona, posadzka cement...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

1 800 000 PLN (2 628 zł/m2)

1
-
685 m2
1975
15328232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 15920991 15328232 Oferujemy na sprzedaż nowy apartamentowiec w Zakopanem. Jest to 4-kondygnacyjny budynek zlokalizowany w pobliżu Term Zakopiańskich, Krupówek oraz dworca PKP.Na parterze przewidziano lokale usługowe (łączna powierzchnia 400mkw), natomiast na kondygnac...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

55 000 000 PLN (21 603 zł/m2)

11
-
2546 m2
2023
14511926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 137518 14511926 Lokal handlowo-usługowy w samym centrum. Piękne okna wystawowe. Nieruchomość z dużym potencjałem. W kamienicy odrestaurowanej w 2020 roku. Po generalnym remoncie: wymienione wszystkie instalacje, okna, drzwi, zewnętrzne rolety elektryczne. Podzielona...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 000 PLN (8 163 zł/m2)

11
-
147 m2
1914
14678172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25115 14678172 Uzbrojona działka z biurem, dwoma magazynami i parkingiem. Monitorowana i ogrodzona. Łódź, Górna. Piętrowe biuro 461 m2 z ośmioma pokojami, trzema łazienkami i kuchnią, duży magazyn 661,9 m2, a w nim pomieszczenia socjalne i mniejszy 170,4 m2 z dwoma...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 950 000 PLN (3 038 zł/m2)

11
-
1300 m2
-
14447462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2756400 14447462 Oferta sprzedaży bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater). Nieruchomość znajduje się w tzw. dzielnicy Drzetowo-Gra...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (14 802 zł/m2)

3
-
20.2 m2
1930
15882948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673375 15882948 Do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 20 m2 położony na Pomorzanach w okolicy ul. Budziszyńskiej.Garaż jest w kompleksie innych garaży murowanych.Teren pod budynkiem jest przedmiotem dzierżawy na podstawie umowy na czas nieokreślony. Czynsz miesi...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

35 000 PLN (1 750 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15270669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14344725 15270669 Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę inwestycyjną, która idealnie nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, w tym uciążliwej. W skład nieruchomości wchodzą:1. Działka 16 300 m22. Budynek biurowo - mieszkalny3. Budynek mie...

Dziwogóra (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

1 340 000 PLN (1 429 zł/m2)

1
-
938 m2
1690
15709470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt usługowy - warsztat samochodowy 24354513 15709470 Na sprzedaż obiekt usługowy z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 220 m² oraz magazyn o powierzchni około 100 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 3 080 m² w Gościcinie. Obiekt obecnie wykorzystywany jest jako warsztat samoc...

Gościcino (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 499 000 PLN (7 384 zł/m2)

5
-
203 m2
-
15877681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal idealny na kancelarię, biuro, mieszkania 27576184 15877681 Prestiżowy lokal w sercu Bydgoszczy 156 m² kamienicaWyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Śniadeckich - zaledwie kilka kroków od reprezentacyjnej ul. Gdańskiej.Lokal o powierzchni 156,2 m² mieści się w odrestau...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

849 000 PLN (5 442 zł/m2)

6
-
156 m2
1920
15764355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
budynek biurowo-techniczny w centrum 25446469 15764355 ATUTY:- doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w pobliżu urzędów i głównych punktów usługowych,- duży teren z miejscami parkingowymi,- nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, możliwość prowadzenia działalności usługowej, biurowej, medyczne...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

3 750 000 PLN (1 377 zł/m2)

11
-
2723 m2
-
15707169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24315358 15707169 Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania &124; ul. Świerkowa 16A &124; działka 3 130 m &124;WZ na dom opieki &124; Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość...

Zaniemyśl (Wielkopolskie, gm. Zaniemyśl)

2 490 000 PLN (3 144 zł/m2)

11
-
792 m2
-