• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 081

15896980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992346 15896980 WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy Geremka na Osiedlu Kliny. Osiedle z niską zabudową wielorodzinną (z przewagą mł...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

190 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
47 m2
2015
15896957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992318 15896957 ZAPRASZAM DO PROWADZENIA FIRMY W CETRUM KRAKOWA. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Domy, które mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajdują się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Posadowiony na działce o powierzchni 0,257 ha dom, ma p...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15896944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992350 15896944 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal stanowi zaadaptowaną piwnicę, co przekłada się na bardzo niskie koszty...

Kraków (Centrum) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN (19 091 zł/m2)

11
-
22 m2
1910
15896959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27992340 15896959 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15896923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992334 15896923 PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego z lat 70-tych. W 2017 r. w domu wykonano remont...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 990 000 PLN (13 591 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15301671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domki letniskowe. Dobrze prosperujący biznes. 15193906 15301671 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż obiekt letniskowy położony w Gostyńsko - Włocławskim Parku Krajobrazowym, nad polodowcowym jeziorem Skrzyneckim w gminie Baruchowo. Kompleks składa się z 12 domków letniskow...

Skrzynki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Baruchowo)

1 550 000 PLN (5 167 zł/m2)

12
-
300 m2
-
15894961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27953255 15894961 To nie jest zwykły budynek — to gotowa przestrzeń do zarabiania od pierwszego dnia. Ponad 1100 m² powierzchni użytkowej, trzy niezależne wejścia i działka ponad 7000 m² tworzą układ, który daje realną przewagę inwestycyjną. Lokalizacja przy granicy z...

Zabełków (Śląskie, gm. Krzyżanowice)

1 800 000 PLN (1 457 zł/m2)

11
-
1235 m2
-
15870568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27430441 15870568 *** 0% prowizji ****** Oferta na wyłączność ***Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w ścisłym centrum Miechowa, przy ul. Skorupki 14. Budynek składa się z sześciu mieszkań o powierzchni 50 m2 i jednego lokalu użytkowe...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

1 490 000 PLN (3 170 zł/m2)

12
-
470 m2
2026
15849365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum Malborka 26964826 15849365 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca.Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na kondygnacji 0 (ok 195 m2) znajdują się:- sala do obsługi sal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

870 000 PLN (3 734 zł/m2)

3
-
233 m2
-
15716897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat przy Zatoce Puckiej! - Swarzewo 24522043 15716897 Całoroczny, dochodowy Pensjonat nad samym morzem - Gotowy biznes!Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż całoroczny, w pełni działający pensjonat nad Zatoką Pucką, zlokalizowany w nadmorskim Swarzewie, tuż obok Władysławowa. Obiekt cieszy się 100...

Swarzewo (Pomorskie, gm. Puck)

7 500 000 PLN (7 205 zł/m2)

11
-
1041 m2
-
15829036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26622672 15829036 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15753595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domki nad morzem! - Jastrzębia Góra 25199944 15753595 Ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem - Jastrzębia Góra, TupadłyAtuty nieruchomości:7 komfortowych domków całorocznych (łącznie ok. 600 m² powierzchni użytkowej)Każdy domek z prywatnym jacuzzi, a na terenie dodatkowo fińska sauna, pergola, plac z...

Tupadły (Pomorskie, gm. Władysławowo)

6 300 000 PLN (3 150 zł/m2)

12
-
2000 m2
-