• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 103

15872062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na rozmaitą działalność, też gastro 27485269 15872062 Do kupienia lokal użytkowy 25 m2 parter3 w budynku z 2023r., Białołęka Nowodwory.Lokal jest przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Przy ulicy, duży ruch pieszy. Dwa wejścia: główne bezpośrednio z ulicy, drugie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

382 000 PLN (15 280 zł/m2)

11
-
25 m2
2023
15896625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witryną w ciągu handlowym z parkingiem 27984099 15896625 Na sprzedaż 3 kondygnacyjny pawilon handlowo-usługowy 120 m2 z witrynami, Bemowo-Lotnisko.Pawilon w kameralnym ciągu handlowym, w otoczeniu gęstej zabudowy jedno- i wielorodzinnej. Witryny, niezależne wejście, duży parking (ogólnodostępny) przed budy...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15888864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27830899 15888864 NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNABUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY LIMANOWAŚCISŁE CENTRUM LIMANOWEJ DOSKONAŁA INWESTYCJAPrestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od Rynku w Limanowej. Idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej, handlowej lub biurowej...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

2 480 000 PLN (10 324 zł/m2)

12
-
240.21 m2
1999
15886624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witryną oraz dwoma niezależnymi wejściami 27763026 15886624 Na sprzedaż lokal 189,4 m2 z witrynami w parterowym budynku z 2001r., Wilanów Wysoki.Witryny od strony ulicy, dwa niezależne wejścia, super na działalność medyczną, salon beauty, biuro rachunkowe, kancelarię, pracownię projektową, gabinety terapeutyc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 443 260 PLN (12 927 zł/m2)

7
-
189 m2
-
15847852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26923520 15847852 Oferujemy nieruchomość - położona w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego, składa się z działek nr 776 47 oraz 77646 o powierzchni 5. 270 m ² zabudowanych budynkami o charakterze biurowo - produkcyjno - magazynowym o łącznej...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

4 990 000 PLN (1 964 zł/m2)

11
-
2541 m2
1968
15834125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny lokal na dowolną działalność 26711043 15834125 Na sprzedaż lokal 106m2, piętro 11 bez widny w budynku wolnostojącym, Wola Ulrychów.Witryny, wejście od ulicy, duży ruch pieszy i samochodowy, doskonały na punkt usługowy, salon sprzedaży, biuro.Lokal to:* otwarta przestrzeń sprzedażowo-usługowa 45 m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (9 434 zł/m2)

11
-
106 m2
-
15844252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny lokal na dowolną działalność 26828288 15844252 Na sprzedaż lokal 95,09m2, na parterze 2-piętrowego budynku z 2015 r., Ursynów Północny.Lokal narożny, umeblowany, z przestronnymi witrynami, przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Klimatyzacja kanałowa, wenty...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (21 053 zł/m2)

4
-
95 m2
2015
15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-