• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Rypin Mleczarska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rypin i Mleczarska

Znaleźliśmy 4,201 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15881901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27652089 15881901 Cena nieruchomości wynosi 395 000 PLN, co stanowi doskonałą okazję dla rolników poszukujących nowej ziemi do inwestycji lub rozwoju swojego gospodarstwa.Działka rolna o powierzchni 4,28ha, położona w malowniczej części Krubin, gmina Sanniki. To wyjąt...

Krubin (Mazowieckie, gm. Sanniki)

395 000 PLN (9 zł/m2)

1
-
42800 m2
-
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15890612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27882444 15890612 Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo–handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 300 PLN (10 112 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15421214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18169653 15421214 OFERTA INWESTYCYJNA: Obiekt z Decyzją WZ pod Dom Pomocy Społecznej (DPS)Lokalizacja: Borowa, gm. Koluszki, ul. Długa (woj. łódzkie)Przeznaczenie: Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora Placówka OpiekuńczaPowierzchnia działki: 4 591 m²Status prawny: Wyd...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

1 800 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
4
481 m2
2010
15326612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 15877261 15326612 Przedstawiam dom z zakładem produkcyjnym w pobliżu trasy S7, pomiędzy kilkoma jeziorami. Budynek wybudowany w 2014 roku. Na dole znajduje się zakład produkcyjny o powierzchni 95 metrów, który można przystosować na każdą działalność. Na górze część mi...

Małdyty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

740 000 PLN (5 692 zł/m2)

11
-
130 m2
-
15830606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Wysoki Standard Parking Gotowe 26675324 15830606 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15830604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła 26675319 15830604 HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- idealne pod inwestycję lub samodzielnego zamieszkania,- wystrój zgody z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
-
31 m2
2024
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-