• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Otwock Japońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Otwock i Japońska

Znaleźliśmy 4,184 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15487265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19665825 15487265 Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa.Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 kmKliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek produkcyjno, usługowo, magazynowy o pow. ok. 700 m2 zlok...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (3 571 zł/m2)

11
-
700 m2
1998
15482761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19549296 15482761 LOKAL USŁUGOWO - MIESZKALNYM w centrum Gościna.Nieruchomość stanowi działka gruntu o pow. 127 m2 zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 123,44 m2 składającym się z : Parter:- pokój 1 ( sala sprzedaży ) - 19,79 m2,- pokój ...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

380 000 PLN (3 089 zł/m2)

11
-
123 m2
-
15439718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18585014 15439718 Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2Powierzchnia działki: W zakładzie były produkowane elementy złączne (wkręty, śruby itp.) oraz jest działająca lini...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

850 000 PLN (283 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15147787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10991193 15147787 Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu.Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne.Ten atrakcyjny lokal znajduje się w p...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
66 m2
1998
12455153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92311 12455153 Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy).Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r.LOKALIZACJA - Centrum miasta Kołobrzeg, sąsiedztwo lokali handlowo- usługowych Lokal nadaje się na biur...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

470 000 PLN (10 930 zł/m2)

11
-
43 m2
2002
12454850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92284 12454850 Oferta dla osoby chcącej otworzyć swoją działalność gospodarczą w branży fryzjersko-kosmetycznej.Kołobrzeg lokal użytkowy o pow. 41 m2 w samym centrum kołobrzeskiej starówki.Lokal znajduje się w przyziemiu budynku mieszkalnego z wejściem od głównej u...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (13 095 zł/m2)

2
-
42 m2
1996
15890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883651 15890906 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m² Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada duże, przeszklone witryny od strony ulicy, kt&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (10 189 zł/m2)

11
-
265 m2
2016
15890923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883596 15890923 Dochodowa kamienica na Rynku w Miechowie - lokale handlowo-usługowe, wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym obejmującą dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej ok. 350 m 2 , położone bezp...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

3 900 000 PLN (11 143 zł/m2)

7
-
350 m2
1900