• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 23

13319522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88229 13319522 Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2 z parkingiem naziemnym na 14 samochodów, dodatkowo możliwość parkowania za...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 200 000 PLN (4 023 zł/m2)

11
-
1541 m2
-
15836255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26707941 15836255 Na sprzedaż lokal o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy al. IX wieków Kielc (budynek Becher Platinum). Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia (dzięki dużej ilości okien istnieje możliwość podzi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

365 500 PLN (9 372 zł/m2)

11
-
39 m2
2010
15884187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695940 15884187 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINAJWIĘKSZE ATUTY:✅ Parking w cenie: dedykowane miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu (komfort dla Klientów i dostaw).✅ Stan deweloperski: dowolna aranżacja pod biuro, gabinet, sklep czy usługi.✅ Faktura VAT...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

639 000 PLN (7 793 zł/m2)

11
-
82 m2
-
15830651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26676711 15830651 Na sprzedaż lokal o powierzchni 144 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w nowoczesnym prestiżowym budynku przy ul. Leonarda w Kielcach. Lokal obecnie składa się z recepcji, 3 łazienek, sauny, 4 gabinetówpomieszczeń biurowych, schowka oraz pomieszczeni...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

999 000 PLN (6 938 zł/m2)

11
-
144 m2
2010
15459605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 19041255 15459605 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 115,8 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części miasta, blisko centrum. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka, ale przestrzeń ta oferuje szerokie możliwości adaptacji na inne działalności usługowe, takie jak salon ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

795 000 PLN (6 913 zł/m2)

11
-
115 m2
2002
14567152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 142415 14567152 Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,56 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterze open space z wydzieloną powierzchnią socjalną i sanitarną. Wysokoś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 670 760 PLN (8 524 zł/m2)

11
-
196 m2
2020
15698482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24149427 15698482 Na sprzedaż lokal o powierzchni 59,85 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Paderewskiego i Żytniej (wejście od ulicy Żytniej). Lokal składa się z: wiatrołapu, recepcji, komunikacji, 2 gabinetów, pomieszczenia porządkow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

750 000 PLN (12 712 zł/m2)

11
-
59 m2
-
15082371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9225939 15082371 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 123,93 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży (117,5 m2), aneks socjalny(3,83 m2), wc(3,85 m2). Ogrzewanie z sieci mi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 288 800 PLN (10 478 zł/m2)

11
-
123 m2
2024
15296393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15081232 15296393 Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje się w budynku wybudowanym ok. 2005 roku. Lokal posiada liczne punkty ś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

750 000 PLN (7 009 zł/m2)

1
-
107 m2
-
15721018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24595471 15721018 Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 404,3 m2, zlokalizowany na jednym z większych osiedli w Kielcach. Lokal znajduje się na parterze w czteroiętrowym budynku mieszkalno-usługowym z 2023 roku. Lokal składa się z przestronnej sali główne...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 700 000 PLN (6 678 zł/m2)

1
-
404.3 m2
2023
15507819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20107100 15507819 Na sprzedaż lokal o powierzchni 115,8 m2 zlokalizowany na parterze trzypiętrowego bloku (nowe budownictwo) przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach. Lokal składa się z komunikacji, WC, pokoju socjalnego oraz 10 pomieszczeń. Posiada 2 wejścia bezpośrednio...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

825 000 PLN (7 174 zł/m2)

11
-
115 m2
-