• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 63

15346350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16414631 15346350 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012 roku w lokalu przeprowad...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

649 000 PLN (6 490 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15484872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19599054 15484872 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

911 655 PLN (13 607 zł/m2)

11
-
67 m2
2025
15434285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18453505 15434285 Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Budynek o pow. ok. 120 m2 z parkingiem naziemnym. Powierzchnia działki: 309 m2 . Budynek wzniesiony w 2008 r wyposażony jest w ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 000 PLN (7 333 zł/m2)

11
-
120 m2
2008
15484447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595631 15484447 Na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal może być przeznac...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

11
-
175 m2
2005
15453243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18913942 15453243 Na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2 . Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków to około 6600 m2. W skład obiektu wchodzą: BUDYNEK A, o po...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

20 000 000 PLN (3 030 zł/m2)

11
-
6600 m2
-
14127900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103871 14127900 Nowy lokal biurowy o powierzchni 196,56 m2, w stanie deweloperskim, w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi: 1. lokal usługowy 2. przedsionek 3. toaleta 4. toaleta dla niepełn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 670 760 PLN (8 524 zł/m2)

11
-
196 m2
2018
14126241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103775 14126241 Do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany w n...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 112 412 PLN (8 623 zł/m2)

11
-
129 m2
2009
14835497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 384136 14835497 Do sprzedania hala magazynowaprzemysłowausługowa o powierzchni ok. 555 m2 . Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta (przystanki MPK, węzeł drogowy S7...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 000 000 PLN (1 802 zł/m2)

11
-
555 m2
1960
14126247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103784 14126247 Do sprzedania lokal o pow. 233,5 m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 010 435 PLN (8 628 zł/m2)

11
-
233 m2
2009
15098816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9778863 15098816 Do sprzedania 3 budynki magazynoweprzemysłoweusługowe o łącznej powierzchni ok. 1315 m2 . Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta (przystanki MPK, węzeł ...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 900 000 PLN (4 487 zł/m2)

11
-
1315 m2
1960
14127495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103823 14127495 LOKAL o pow. użytkowej 74,69 m 2 usytuowany na parterze, oferowany w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: pomieszczenie usługowe 52,08 m 2 , pomieszczenie biurowe 12,08 m 2 , kuchnia 5,91 m 2 , WC 2,98 m 2 , pomieszczenie porządkowe 1,64 m 2...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

597 146 PLN (8 070 zł/m2)

11
-
74 m2
2018
15890206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27875808 15890206 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

931 914 PLN (13 909 zł/m2)

11
-
67 m2
2025