• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 195

12243181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 83910 12243181 Polecam do zakupu halę w miejscowości Słaboszewko 10 km od Barcina,50 km od Bydgoszczy. Działka 3900 m2 ogrodzona, hala 330 m2 ocieplona styropianem , dach wymieniona papa termozgrzewalna , nowe bramy :wjazdowa na plac i wjazdowe na halę -3 szt. , ...

Słaboszewko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

399 000 PLN (1 209 zł/m2)

11
-
330 m2
-
15549424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hotel z 44 pokojami pod Gdańskiem przy S7. 20940216 15549424 OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezentujemy Państwu okazję nabycia hotelu położonego w bliskiej odległości ...

Przejazdowo, Kasztanowa

14 400 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
2400 m2
2009
14859259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3531691 14859259 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy położony w bardzo dogodnej lokalizacji - przy ul. Braci Kowalczyków w Opolu (Nowa Wieś Królewska). Umiejscowiony na part...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

610 000 PLN (5 083 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15514512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225658 15514512 Rozwijaj biznes motoryzacyjny - warsztat, sklep i biura czekają na Ciebie! Do sprzedania dochodowa nieruchomość działające przedsiębiorstwo w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Gospodarczej . Przedmiot działalności: sk...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 990 000 PLN (3 373 zł/m2)

11
-
590 m2
2004
15385177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17356617 15385177 Pruszków - do sprzedania dwa sąsiadujące ze sobą lokale o powierzchniach odpowiednio 32,20m2 i 36,57m2. Znajdują się na parterze kamienicy z 1930r. Oba funkcjonują jako handlowe, choć jeden z nich ma przeznaczenie mieszkalne. Stan prawny - odrębna wł...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

475 000 PLN (6 907 zł/m2)

5
-
68.77 m2
1930
13639330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 98793 13639330 Na sprzedaż czteropiętrowy budynek usługowo mieszkalny z wyodrębnionymi lokalami usługowymi, z dużą działką, w bardzo atrakcyjnej cenie. Tylko 10 minut jazdy samochodem od ścisłego centrum Szczecina. Budynek doskonale nadaje się na duży obiekt mieszk...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

18 000 000 PLN (4 148 zł/m2)

1
-
4339.56 m2
2012
15489478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19718836 15489478 Oferta sprzedaży lokalu usługowego w centrum Świebodzic, prezentowana przez Biuro Nieruchomości "Mój Dom S.C.", to interesująca propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. Loka...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

127 000 PLN (4 233 zł/m2)

11
-
30 m2
1920
15528927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20578168 15528927 Oferuję na sprzedaż lokal usługowy na parterze w kamienicy oddanej w 2024r.Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 255,9m2.Lokal w standardzie deweloperskim, wyposażony we wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz), ogrzewanie gazowe. Miejs...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

1 888 542 PLN (7 380 zł/m2)

1
-
255.9 m2
2024
15448170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18786087 15448170 Na sprzedaż malowniczo położony, funkcjonujący i dochodowy pensjonat w Szklarskiej Porębie, w bezpośredniej bliskości wyciągu narciarskiego Ski Arena Szrenica.Jest to idealne miejsce dla  inwestorów pragnących prowadzić działalność w branży ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

4 000 000 PLN (10 724 zł/m2)

1
-
373 m2
-
15523221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20458264 15523221 Na sprzedaż, lokal blisko morza, ok. 250 m do plaży, przy trasie drogowej i kolejowej, w centrum Kołobrzegu. Lokal o charakterze usługowo-biurowym położony na parterze budynku wielorodzinnego. Zlokalizowany przy ciągu pieszym. Na łączną powierzchni...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 460 000 PLN (6 457 zł/m2)

11
-
381 m2
2010
13878324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10965 13878324 Nieruchomość inwestycyjna! Zarabiaj i wypoczywaj!Posiadamy w ofercie całoroczny dom położony w miejscowości Mołowiste, około 20 km od Augustowa. Położony w pięknym miejscu, wśród lasów i jezior. Pozwala na korzystanie z przyrody przez cały rok. Posa...

Mołowiste (Podlaskie, gm. Płaska)

2 100 000 PLN (7 778 zł/m2)

8
-
270 m2
2009
13892260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199154 13892260 Do sprzedania pawilon handlowy o powierzchni 297 mkw w bardzo dobrej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Nabywając pawilon, nowy właściciel dostaje w posiadanie: lokale 54 mkw + zaplecze 30 mkw (pod powierzchnią sklepu i zaplecza piwnica o powierzc...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

642 276 PLN (2 163 zł/m2)

-
1
297 m2
1999