• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 191

15222568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13126921 15222568 Hala z Suwnicą, Biura, na gruncie 1283 m2, Biura po remoncie. Oferta sprzedaży Budynek o powierzchni: 1.465 m2, w tym powierzchnia biurowa: 156 m2, pomieszczenia socjalne i sanitariaty po remoncie generalnym, szatnia, prysznice, aneks kuchenny.Dwie s...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 490 000 PLN (1 017 zł/m2)

11
-
1465 m2
-
15244961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 13678065 15244961 2 Budynki: 104,3 m2 oraz 2400 m2 działka 0,2570 m2 Przedmiotową nieruchomość stanowi działka 0,2570 ha, zabudowana dwoma budynkami.Dwupiętrowym budynkiem produkcyjnym o powierzchni użytkowej 2400 m2, oraz budynkiem parterowym bez dachu o powierzchni ...

Wola Krzysztoporska (Łódzkie, gm. Wola Krzysztoporska)

1 200 000 PLN (479 zł/m2)

11
-
2504 m2
-
15242252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13604089 15242252 Budynki 3284m2 na Działce 2332m2 USŁUGI - MIESZKANIOWE REFUNDACJA BEZ PROWIZJI Zabudowania: -Budynek (o funkcji biurowo-magazynowej), 3104,6 m2, trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony sprawny dźwig towarowo-osobowy-Budynek wolno stojącym - port...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

1 165 000 PLN (355 zł/m2)

11
-
3284 m2
-
15222571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 13126920 15222571 Budynek -6397m2, 5-kondygnacyjny na działce o powierzchni 4038 m2. Sprzedaż w całości lub na lokale Budynek - 6397 m2, 5-kondygnacjyjny na działce o powierzchni 4038 m2. Sprzedaż budynku w całości lub części. Zbudowany był w technologii tradycyjnej, ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

3 900 000 PLN (610 zł/m2)

11
-
6397 m2
-
15244101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13662617 15244101 Budynek1386,69 m2, położony na działce (1.312 m2) Przemysłowe Budynek produkcyjny 5- kondygnacji o powierzchni 1386,69 m2, położony na działce (1.312 m2), z przybudówką, o charakterze magazynowym.Obiekt wykonany metodą tradycyjną - posiada betonowe ...

Wola Krzysztoporska (Łódzkie, gm. Wola Krzysztoporska)

690 000 PLN (498 zł/m2)

11
-
1386 m2
-
15243917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 13653122 15243917 3 Budynki i 2 Hale 6600 m2 na 5 -ciu działkach o powierzchni 5767 m2 - Budynek biurowy 3- kondygnacyjny 380 m2 Niedawno przeprowadzone remonty: Odnowiona elewacja na całym budynku, wymieniona w 100% pokrycie dachowe oraz stolarka okienna (nowe plasti...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

5 999 000 PLN (974 zł/m2)

11
-
6160 m2
-
15227603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13260876 15227603 Budynek 4-piętra, 2470 m2 na działce 917 m2 w Centrum miasta Budynek 4- kondygnacyjny 2470 m2 na działce 917 m2 w Centrum miasta. Nieruchomość zabudowana jest jednym budynkiem 4 kondygnacyjnym, produkcyjno-magazynowym. Budynek wzniesiony na przełom...

Pieszyce (Dolnośląskie, gm. Pieszyce)

750 000 PLN

11
-
917 m2
-
15226106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13225709 15226106 Zakład 13 000 m2 Magazyny, Biura, Plac manewrowy. Możliwy zakup w częściach Do sprzedaży Zakład o powierzchni 13 000 m² Magazyny, Budynki 4 - kondygnacyjne.Obiekt aktualnie jest wynajęty w 25% powierzchni i generuje zysk - 17 000 zł miesięcznieW obr...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

6 500 000 PLN (500 zł/m2)

11
-
13000 m2
1974
15206422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12588833 15206422 Magazyn dobrze skomunikowany względem Autostrady A2 Magazyn położony w miejscowości Dobra, gmina Stryków, 4 minuty od wjazdu na Autostradę A2.Nieruchomość składa się z hali 440 m.kw i biura 35 m.kw, wybudowana została na działce o powierzchni ok. 256...

Dobra (Łódzkie, gm. Stryków)

1 550 000 PLN (3 263 zł/m2)

11
-
475 m2
-
15174957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11706580 15174957 Na sprzedaż obiekt usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Bornem Sulinowie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 6709 m2 wraz z budynkiem niemieszkalnym znajduje się w południowej części miasta Borne Sulinowo. Działka uzbrojona jest w przyłącze energe...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

4 895 000 PLN (4 173 zł/m2)

11
-
1173 m2
-
15116143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10178088 15116143 Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy.Docelowo obiekt będzie pełnił funkcję mieszkalno - usługową.Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony, powierzchnia całkowita wynosi...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

700 000 PLN (851 zł/m2)

11
-
823 m2
-
14473884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24259 14473884 Komfortowy budynek+parking. Duża działka - siedziba firmy, hurtownia, produkcja... Z NAJEMCĄ! Szukasz miejsca na siedzibę swojej firmy? A może chcesz zainwestować w lokal z najemcą i cieszyć się zyskiem?Przedstawiam komfortowy obiekt położony w miejs...

Kanie (Mazowieckie, gm. Brwinów)

3 100 000 PLN (2 594 zł/m2)

11
-
1195 m2
-