• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 170

15661848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stacja paliw na sprzedaż z dużą działką 23489363 15661848 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Nieruchomość była wcześniej wykorzystywana...

Kalinowa (Łódzkie, gm. Zapolice)

880 360 PLN (3 623 zł/m2)

1
-
243 m2
1993
15466419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19183583 15466419 Na sprzedaż budynek z lokalami usługowymi ilub biurowymi, zlokalizowany w atrakcyjnej, centralnej części Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza 82Lokal jest urządzony i skonfigurowany z wydzielonymi przestrzeniami dla różnych specjalistów. Pełnił fun...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 600 000 PLN (8 421 zł/m2)

1
-
190 m2
2012
15624901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w samym sercu Lublina 22710139 15624901 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 57 m², położony w prestiżowej lokalizacji, zaledwie 50 metrów od Ogrodu Saskiego. To doskonałe miejsce dla Twojego biznesu, zapewniające prestiż, wygodę i łatwy dostęp do kluczowych ...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
-
57 m2
1937
14829764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 33901 14829764 Do sprzedania 30 m2 lokal po remoncie w pobliżu galerii handlowej przy skrzyżowaniu drógPoniatowskiego i Sikorskiego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomości położona jest na parterze z wejściem od strony ul. Poniatowskiego. Obok budynku znajduj...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

235 000 PLN (7 833 zł/m2)

6
-
30 m2
1925
15625162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22712936 15625162 Na sprzedaż niezwykły loft o powierzchni 112 m2 w samym sercu rewitalizowanej Pragi Północ.Jeśli chcesz się wyróżnić i szukasz lokalu innego niż wszystkie - zatrzymaj się tutaj na chwilę.  ADRES:Nieruchomość zlokalizowana  przy ul. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 516 zł/m2)

1
-
112.73 m2
1950
15615135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22509382 15615135 Mieszkanie o powierzchni ok. 52,27 m kw. mieści się na wysokim parterze budynku z 1961 r., zlokalizowanego na Muranowie,  u zbiegu ul. Anielewicza i Al. Jana Pawła II. Budynek w drugiej linii zabudowy – zapewnia to niespoty...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 286 zł/m2)

3
-
52.27 m2
1961
15412242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17952940 15412242 Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny budynek w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - Jeśli szukasz miejsca na swoje biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie! &...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 185 000 PLN (17 084 zł/m2)

12
-
303.5 m2
1987
15650182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23312419 15650182 Własność. Lokal usługowy położony na parterze przy Ulicy Kolejowej w Międzyzdrojach 180 m od dworca PKP. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 43 m kw składająca się z powierzchni handlowej oraz zaplecza socjalnego (toaleta oraz pomieszczenie gospodar...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15657891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23432763 15657891 Rozkład: korzystny układ; Budynek: apartamentowiec; Standard: W dobrym stanie; W pobliżu: apteki, banki, biurowce, restauracje, sklepy; Parking: własny; Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-handlowego położonego na parter...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 000 PLN (18 373 zł/m2)

11
1
166 m2
-
15419699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18126827 15419699 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż! Biuro GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu zlokalizowanego w Hajnówce, przy ulicy 11 Listopada . Powierzchnia działki: 676 m 2 Powierzchnia zabudowy: 414 m 2 Powi...

Hajnówka (Hajnówka) (Podlaskie, gm. Hajnówka)

799 000 PLN (2 195 zł/m2)

11
-
364 m2
2004
15649573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23295252 15649573 Produkcja na pełnych obrotach – już od jutra? Ta hala produkcyjna w Górowie Iławeckim daje Ci tę możliwość! Górowo Iławeckie to spokojne miasto gminne, zamieszkane przez około 4000 osób, położone w północno-zachodniej części powiatu bartoszyckiego, t...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

1 550 000 PLN (897 zł/m2)

1
-
1728.2 m2
1980
15656146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23408209 15656146 Rzadkość  na rynku – Lokal komercyjny o powierzchni ponad 1300 m Na siedzibę firmy, działalność handlową lub usługową  - coś wyjątkowego. ul. Woronicza - gorący adres ! Górny Mokotów tuż przy stacji Metro Wierzbno. Wielofunkcyjna ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 739 500 PLN (17 000 zł/m2)

1
-
1337.62 m2
1998