• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 26

15741990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24982377 15741990 Budynek: 2-kondygnacyjny (po 250 m² każda kondygnacja), łącznie 513 m²Stan techniczny: budynek zdrowy konstrukcyjnie, wymienione okna, dwa wejścia, do remontu.Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.Teren: zagospodarowany, dost...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (10 721 zł/m2)

11
-
513 m2
2002
15638691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23025639 15638691 Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka Kobiałka - SzamocinLokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami o powierzchni 57,90m2Składa się z: pomieszczenie główne (33,1...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

694 800 PLN (12 189 zł/m2)

4
-
57 m2
2024
15829036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26622672 15829036 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15858792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27155263 15858792 Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 100 m²,  Obiekt jest zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Tarchomina, tuż przy głównej ulicy, zapewniając doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp dla klientów.*Szczegóły lokalu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

330 000 PLN (3 300 zł/m2)

1
-
100 m2
1990
15683409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23893305 15683409 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków o funkcji innej niż mieszkalna, położoną w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.Nieruchomość stanowi zorganizowaną i funkcjonującą całość gospodarczą – obecni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

11
-
1562 m2
1990
15863384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27245490 15863384 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 117,5 m², położony na parterze budynku mieszkalnego na Tarchominie, przy ul. Świderskiej 109H. Lokal posiada duże witryny i dobrą ekspozycję od strony ulicy, co daj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (11 966 zł/m2)

4
-
117 m2
-
15745580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25061957 15745580 Na sprzedaż obiekt usługowo - biurowy w kameralnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na Białołęce, w rozwijającym infrastrukturę handlowo - usługową Tarchominie. Usytuowanie w pobliżu licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych art...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 094 000 PLN (12 507 zł/m2)

11
-
887 m2
2026
15738491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24906152 15738491 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15731372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24793338 15731372 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15745380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25058121 15745380 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15753452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25197443 15753452 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy Przy Książkowej 9B na Białołęce.Witryny lokalu wychodzą na ul. Światowida i na duży parking przed budynkiem.Lokal idealny pod własną działalność - sklep, usługi weterynaryjne, salon spa lub mały fitness.Możli...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

941 050 PLN (9 813 zł/m2)

1
-
95.9 m2
1999
15282523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na Białołęce 14663012 15282523 THE CAPITAL REAL ESTATE POLECA!Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal handlowyusługowy położony na Białołęce.Łączna powierzchnia 69,12 m2. Lokal w  stanie deweloperskim. Posiada dwa wejścia.Komunikacja:- Przystanki tramwajowe (500m),- Przystanki auto...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (13 986 zł/m2)

1
-
69 m2
2021