• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 26

15884769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27711243 15884769 Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej.1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy 2. Budynek 993,2m2 pow. użytkowej jedno...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 000 PLN (10 171 zł/m2)

1
-
993 m2
2012
15848216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935064 15848216 Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie przeznaczone pod działalność gospodarczą. - przedszkole .Lokal idealny np. na prowadzenie działalności, konsultacji, zajęć, wydarzeń dla dzieci i dorosłych, a także pracownię artystyczną czy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (15 079 zł/m2)

1
-
63 m2
1970
14933302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5030357 14933302 Do sprzedania kompleks budynków (bliźniak + wolnostojący + garaż).Pierwszy segment składa się z 3 poziomów:Parter:- salon - 25 m2- kuchnia - 12 m2- korytarz - 9 m2- pomieszczenie gospodarcze - 9 m2- wc - 2 m2Salon wyłożony klepką dębową, zaś kuchnia ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (6 284 zł/m2)

1
-
366 m2
-
14852830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3424439 14852830 BUDYNEK HANDLOWO - USŁUGOWYPow. użytkowa: 324,6 m2Pow. działki: 642 m2Przyłącza:- elektryczne- wodne i kanalizacyjne (miejskie)- gazowe- alarmowe z instalacją alarmową wewn. + ochrona fizyczna- antenowa TV naziemna i satelitarna.- przyłącze światłowo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (6 069 zł/m2)

1
-
324.6 m2
-
15872062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na rozmaitą działalność, też gastro 27485269 15872062 Do kupienia lokal użytkowy 25 m2 parter3 w budynku z 2023r., Białołęka Nowodwory.Lokal jest przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Przy ulicy, duży ruch pieszy. Dwa wejścia: główne bezpośrednio z ulicy, drugie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

382 000 PLN (15 280 zł/m2)

11
-
25 m2
2023
14805173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3879 14805173 Lokal użytkowy składający się z frontowej otwartej przestrzeni i pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych w głębi. Istnieje możliwość innego podziału przestrzeni lokalu. Usytuowany na parterze, w ciągu handlowo-usługowym, od strony ulicy, z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (11 706 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15720143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pawilon handlowo-usługowy 24584991 15720143 Na sprzedaż lokal gastronomiczny z możliwością adaptacji pod działalność usługową lub handlową. Powierzchnia obejmuje dwa pawilony o zbliżonym metrażu, połączone w jeden lokal o powierzchni 102m2. W jego skład wchodzą:-strefa klienta wraz z węzłem sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

320 000 PLN (3 137 zł/m2)

7
-
102 m2
1980
15638680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23025640 15638680 Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka Kobiałka - SzamocinLokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami o powierzchni 102,23m2 w stanie deweloperskimSkłada się z: po...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 022 300 PLN (10 023 zł/m2)

4
-
102 m2
2024
15638696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23025641 15638696 Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka KobiałkaLokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami o powierzchni 88,67m2Składa się z: pomieszczenie główne (66,25m2), magaz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 370 PLN (11 084 zł/m2)

4
-
88 m2
2024
15798513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26172710 15798513 Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle)Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Książkowej. Garaż wyposażony jest w szlab...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (3 833 zł/m2)

11
-
12 m2
2000
15564912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21445227 15564912 **LOKAL INWESTYCYJNY Z NAJEMCĄ SIEĆ SIŁOWNI WARSZAWA BIAŁOŁĘKA**Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowousługowy o powierzchni **109,50 m²**, położony w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy **Białołęka**. **Cena: 1 200 000 PLN** **10 959 PLNm...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (11 009 zł/m2)

11
-
109 m2
2005
15859570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27169104 15859570 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem 2 budynków o funkcji handlowej i magazynowej położoną w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.Nieruchomość stanowi zorganizowaną i funkcjonującą całość gospodarczą – ob...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 000 PLN (8 188 zł/m2)

1
-
977 m2
1990