• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 92

15529921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20599388 15529921 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 74 m2 składający się z pokoju, oddzie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 973 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15517877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20321939 15517877 Ruczaj! Lokal mieszkalny o powierzchni 144,12 m2 z balkonem, tarasem i komórką lokatorską położony na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć pozostałych pomieszczeń. Prezentowany lokal po...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (14 583 zł/m2)

11
-
144 m2
2009
15871958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27481575 15871958 KIOSK HANDLOWO-USŁUGOWYLOKALIZACJA: Kraków, Prądnik BiałyPOWIERZCHNIA: 32 m² (pow. użytkowa 23 m²)RODZAJ: kiosk handlowo-usługowyNa sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej części miasta, w otoczeniu bloków mieszkalnych i tuż obok szkoły. To mi...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

20 000 PLN (625 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15594426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
do wejścia, gotowa inwestycja, z wyposażeniem 22052203 15594426 Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące na dziedziniec oraz małe na wysokości chodnika). Lokal posiada 2 w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 000 PLN (11 770 zł/m2)

5
-
61 m2
1920
14669372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4103 14669372 W ofercie sprzedaży wolnostojący budynek handlowo-usługowy w centrum Ruczaju, z lokalem gastronomicznym na parterze i mieszkaniem na poddaszu . Na powierzchnię ok. 250 m2 składa się znajdująca się na parterze dobrze prosperująca restauracja o ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 000 PLN (14 000 zł/m2)

11
-
250 m2
-
15860686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27183001 15860686 Rozkład: do własnej aranżacji, dwustronny, korzystny układ; Budynek: cegła, kamienica, z pocz. XX w.; Standard: do remontu; W pobliżu: dworzec PKP, park, restauracje, sklepy, teatr, Planty; Parking: przed budynkiem; Do sprzedaży 2 mieszkania na part...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 000 PLN (13 095 zł/m2)

11
1
84 m2
1894
15516566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20294722 15516566 Przedstawiam niepowtarzalną okazję inwestycyjną w sercu Krakowa – Dworek - Willę Rogozińskich, która łączy w sobie bogatą historię i nieograniczone możliwości rozwoju. Na sprzedaż kompleks budynków Dworku Willi Rogozińskich przy ul. Klasztornej 2 w K...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 765 000 PLN (6 150 zł/m2)

1
-
1100 m2
-
15600696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22203593 15600696 Na sprzedaż 53 lokale z wykonanymi przyłączami do łazienek. Łączna powierzchnia i 1415 m2 . Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek z 2002 roku, Dom Wschodzącego Słońca, ul. Bratysławska.Nieruchomość z założonymi dwom...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 197 500 PLN (6 500 zł/m2)

12
-
1415 m2
2002
15807030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26359760 15807030 Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa – przy ulicy Zwierzynieckiej. Nieruchomość wyróżnia się doskonałym stanem technicznym, duż...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (27 885 zł/m2)

1
-
52 m2
-
15829500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26648127 15829500 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (8 261 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15829521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26648139 15829521 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Grenadierów, Kraków Na sprzedaż murowany garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni 16,58 m² , zlokalizowany w północnej części Krakowa, przy ul. Grenadierów . Szczegóły nieruchomości: ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

160 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
16 m2
1997
15825680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26647273 15825680 Budynek biurowy z aktualnym pozwoleniem na rozbudowę - bud. wielorodzinne. Oferujemy trzypiętrowy budynek zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Krakowie. Nieruchomość ta stanowi doskonałą inwestycję z dużym potencjałem rozwoju. Zar&oacute...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 000 PLN (13 750 zł/m2)

11
-
400 m2
1992