• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 92

15888276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27807283 15888276 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15887818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27795663 15887818 Kontakt telefoniczny: 666119118Sprzedam WARSZTAT SAMOCHODOWY.Cena 3300000tys + VATKontakt tel. 666 119 118.Telephone contact: 666119118 CAR WORKSHOP for sale. Price 3300000k + VAT Contact tel. 666 119 118.Kontakt: Kontakt telefoniczny: tel: 666119118...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 000 PLN (11 498 zł/m2)

1
-
287 m2
1970
15646598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23223657 15646598 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - znajdujący się w głównym ciągu komunikacyjnym w Mydlnikach. BIURIO KANCELARIA GABINETY SZKOŁA JĘZYKOWA USŁUGI Rozkład lokalu: lokal położony j...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (10 800 zł/m2)

11
-
125 m2
2010
15582764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833085 15582764 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15582760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21833084 15582760 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15771058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569608 15771058 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 944 500 PLN (11 500 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15884847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713623 15884847 WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy Geremka na Osiedlu Kliny. Osiedle z niską zabudową wielorodzinną (z przewagą mł...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

190 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
47 m2
2015
15727176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24712563 15727176 Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, Ruczaj 18 m² 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m² w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec (dzielnica Ruczaj) - pod nowoczesnym blokie...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

100 000 PLN (5 556 zł/m2)

11
-
18 m2
2007
15812847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26547236 15812847 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością zmiany przeznaczenia na mieszkanie lub podzielenia na dwa lokale. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

11
-
47 m2
1910
15582768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833081 15582768 Lokal użytkowy z działającą restauracją w samym sercu Krakowa - doskonała inwestycja!" Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal użytkowy, położony w zabytkowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej, zaledwie kilka kroków Placu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (17 442 zł/m2)

11
-
86 m2
1911
15133440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613737 15133440 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania nieruchomość produkcyjno-mieszkalna o powierzchni całkowitej 1027 m2 leżąca w okolicach Opatkowic koło Krakowa na 50 arowej działce wybudowana w 2003 roku. Część działki leży wg planu miejscow...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 000 PLN (4 382 zł/m2)

11
-
1027 m2
1996
15884853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713619 15884853 Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Jest to teren dający niezwykłe możliwości spędzania czasu dzięki licz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990