• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 92

14776118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25888 14776118 Stare Miasto - Bracka, 200 metrów od Rynku Głównego. Inwestycja do generalnego remontu i do własnej aranżacji.Do sprzedania 4 lokale użytkowe, każdy z odrębną księgą wieczystą, stanowiące całość oficyny tylnej kamienicy , inwestycja do generalnego r...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (19 481 zł/m2)

11
-
154 m2
1906
14374750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 125017 14374750 Poddasze kamienicy niedaleko Dworca Głównego , naprzeciw Browaru Lubicz. Powierzchnia do adaptacji to ponad 264 m2 po podłodze, z możliwością budowy dodatkowej antresoli ( wysokość do kalenicy w szczycie 5,5 m). Kamienica w doskonałym stanie technicz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 818 zł/m2)

11
-
264 m2
-
15805717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314950 15805717 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu apartamentowego z całodobową rec...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 000 PLN (7 082 zł/m2)

11
-
706 m2
2013
15830330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26669724 15830330 Na sprzedaż lokal usługowy 169 m² – Kraków, Bronowice, ul. Szablowskiego 3Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m², zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Szablowskiego 3 w Krakowie (Bronowice). Loka...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 690 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
169 m2
2003
15845077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26850388 15845077 Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem postojowym a stanowi odrębną, murow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

240 000 PLN (16 000 zł/m2)

11
-
15 m2
1968
15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012
14940855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5217231 14940855 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 69m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 69 m2 (open space). W lokalu jest zainstalowana klimatyza...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 380 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
69 m2
2016
15400634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17702266 15400634 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 96m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 96 m2 (open space). Lokal posiada open space z wydzieloną ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 920 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
96 m2
2016
15870107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27419195 15870107 TAKA OFERTA TO RZADKOŚĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków przemysłowo-usługowych, zbudowanych w latach 90 -tych w okolicach ul. Centralnej. Przedmiotowa nieruchomość ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 800 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
870 m2
1990
15887965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27797909 15887965 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Garaż na sprzedaż - świetna lokalizacja, Kraków Prądnik Czerwony Na sprzedaż funkcjonalny garaż w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Pr...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

160 000 PLN (8 889 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15888351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27810242 15888351 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Lokal znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie cichy !!! - w Księdze Wieczystej - mieszkanie ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

320 000 PLN (12 800 zł/m2)

11
-
25 m2
1940
15888276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27807283 15888276 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000