• Nieruchomości komercyjne

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 13m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 1 350 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1990

Opis szczegółowy

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 13,50 m2 na parterze w okolicach ul. Sokołowskiej, na warszawskiej Woli
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. XXXXX117, mail: )

----------------------Bez prowizji od najemcy-------------

Oferowany lokal znajduje się na parterze pawilonu usługowo-handlowego od strony parkingu.

Jedno pomieszczenie z węzłem sanitarnym, z podłączeniem do wody i kanalizacji miejskiej.
Wysokość około 3,20m.
Centralne ogrzewanie.
Gres na podłodze.
Wejście po kilku schodkach.
Całodobowy monitoring.
Lokal jest po remoncie:
-ściany i sufit świeżo odmalowane,
-stolarka okienna, okno PCV, drzwi z przeszkleniem nowe,

Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność usługową czy handlową.
Na miesięczne koszty najmu składają się:
-czynsz: 1350 PLN,
-energia elektryczne (licznik),
-woda (licznik),
-ogrzewanie w okresie zimowym.

Internet: opcjonalnie
-dowolna ilość linii telefonicznych,
-symetryczne łącze internetowe 100 Mb.

Umowa najmu na czas nieokreślony lub określony-do ustalenia,
-kaucja 1 miesiąc,

Opis budynku:
Budynek z roku 1990 z lokalami usługowymi i hnadlowymi na parterze.

Opis lokalizacji:
Dogodny dojazd komunikacja miejską: tramwaje, autobusy, stacja metra Płocka w sąsiedztwie budynku.
Udogodnienia w sąsiedztwie: gastronomia, sklep spożywczy, drogeria, punkt kosmetyczny (manicure),

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

Zdjęcia pokazują ogólny standard budynku.

Polecam i zapraszam na spotkanie w celu obejrzenia lokalu
Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt:
tel. XXXXX117
e-mail: ;
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896179
  • Data publikacji: 20 maja 2026 23:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Property Office Sp. o.o.

Property Office Sp. ...

+48XXXXXX117
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na wynajem - Warszawa, Wola

szybkokomercyjne.pl / 15896179

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 350 PLN

104 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 13m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1990

Opis - Lokal usługowy

poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])

----------------------Bez prowizji od najemcy-------------

Wysokość około 3,20m.
Centralne ogrzewanie.
Gres na podłodze.
Wejście po kilku schodkach.
Całodobowy monitoring.
Lokal jest po remoncie:
-ściany i sufit świeżo odmalowane,
-stolarka okienna, okno PCV, drzwi z przeszkleniem nowe,

Na miesięczne koszty najmu składają się:
-czynsz: 1350 PLN,
-energia elektryczne (licznik),
-woda (licznik),
-ogrzewanie w okresie zimowym.

Internet: opcjonalnie
-dowolna ilość linii telefonicznych,
-symetryczne łącze internetowe 100 Mb.

-kaucja 1 miesiąc,

Opis budynku:

Opis lokalizacji:

Zdjęcia pokazują ogólny standard budynku.