• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 203

15894057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922843 15894057 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (414 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15894026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922828 15894026 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (553 zł/m2)

1
-
13 m2
2015
15894025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922859 15894025 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 185,94 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 875 PLN (80 zł/m2)

4
-
185 m2
2011
15894049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922855 15894049 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (404 zł/m2)

1
-
23 m2
2007
15894034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922853 15894034 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 865 PLN (133 zł/m2)

1
-
14 m2
1950
15894048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922848 15894048 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,62m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 354 PLN (55 zł/m2)

5
-
224 m2
2010
15894038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922846 15894038 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (443 zł/m2)

1
-
14 m2
2007
15894023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922842 15894023 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (271 zł/m2)

1
-
14 m2
2017
15894052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922841 15894052 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15894041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922831 15894041 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (346 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15894031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922829 15894031 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (346 zł/m2)

1
-
13 m2
2018
15894045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922824 15894045 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980