• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 229

15852294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27027326 15852294 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (120 zł/m2)

1
-
25 m2
1910
15840079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26765528 15840079 Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden umeb...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 600 PLN (368 zł/m2)

1
-
37 m2
2017
15820705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627870 15820705 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia do w...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 925 PLN (73 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15819792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627713 15819792 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (456 zł/m2)

1
-
9 m2
1996
15876318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535386 15876318 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 245 m2 na parterze w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 089 PLN (58 zł/m2)

9
-
245 m2
2009
15876400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27536743 15876400 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.91 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od najemcy-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 372 PLN (92 zł/m2)

1
-
91 m2
1990
15883760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675701 15883760 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Park Avenue*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakte...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15883758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675692 15883758 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Equator II*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają ch...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883756 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675691 15883756 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Silesia Business Park*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

599 PLN (120 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal/Top lokalizacja Olsztyna 27675678 15883749 Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 65 m² (powierzchnia po podłodze nieco większa), zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mielczarskiego 8 w Olsztynie.Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany - wyposażony w biurka or...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
80 m2
2025
15409431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn 55m2 na Hutniczej w Gdyni 17910617 15409431 Na wynajem przestrzeń magazynowa o powierzchni 225 m2 z połączonym pokojem biurowym o pow.  18m2 w Gdyni na ul. Hutniczej.Magazyn mieści się w budynku biurowo-usługowym na parterze z rampą do załadunku.W skład wchodzi : sala główna, biuro, magazyn z ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 975 PLN (31 zł/m2)

1
-
225 m2
-
15883759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675699 15883759 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Skylight*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają cen...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 PLN (212 zł/m2)

11
-
5 m2
-