• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 230

15861817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212933 15861817 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.186 m2 na warszawskich Włochach, na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 913 PLN (48 zł/m2)

11
-
186 m2
2004
15861627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208663 15861627 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 990 PLN (58 zł/m2)

11
-
155 m2
2002
15861161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27197409 15861161 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 PLN (69 zł/m2)

1
-
18 m2
2016
15820706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627878 15820706 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 469 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 275 PLN (73 zł/m2)

11
-
469 m2
2010
15877247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563513 15877247 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.423,75 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 375 PLN (100 zł/m2)

8
-
423 m2
-
15877245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563509 15877245 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130,56 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 183 PLN (78 zł/m2)

3
-
130 m2
2009
15876627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27542431 15876627 Warszawa - Doi wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 926 PLN (71 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15876537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539112 15876537 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (414 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15876317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535378 15876317 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 664 m2 na 30 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 051 PLN (93 zł/m2)

5
-
664 m2
1999
15872353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491132 15872353 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewiczapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 928 PLN (72 zł/m2)

11
-
625 m2
2010
15871761 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27475040 15871761 Warszawa - Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 PLN (330 zł/m2)

1
-
15 m2
1996
15871598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471206 15871598 Warszawa - Do wynajęcia: gotowe biuro dla 6 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (264 zł/m2)

1
-
25 m2
2005